PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

I Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Wyzwania i zagrożenia XXI wieku”

Drukuj

W jaki sposób wyzwania i zagrożenia XXI wieku, mające różne przyczyny, wpływają na życie człowieka? Katedra Kosmetologii wraz z Katedrą Zarządzania i Marketingu Akademii Górnośląskiej zaprasza doktorantów, wykładowców i naukowców na Międzynarodową Konferencję Naukową „Wyzwania i zagrożenia XXI wieku”. Konferencja, która odbędzie się 20 maja 2024 r. będzie dotyczyć wyzwań jakie stanęły przed człowiekiem w obliczu problemów i zagrożeń współczesnego świata, które pojawiły się w związku z nową rzeczywistością, jaką była między innymi pandemia i jest obecnie wojna.

Człowiek stanął w obliczu wielu problemów i zagrożeń, które do niedawna były niedostrzegane, a którym obecnie musi sprostać. Problemy i zagrożenia współczesnego świata można rozpatrywać na różnych płaszczyznach: zdrowotnej, prawnej, ekonomicznej, społecznej, politycznej oraz kulturalnej. Są one ogromnym wyzwaniem dla nas i przyszłych pokoleń, gdyż mają istotny wpływ na życie człowieka.

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Wyzwania i zagrożenia XXI wieku” odbędzie się 20 maja 2024 roku w budynku Akademii Górnośląskiej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach przy ul. Harcerzy Września 1939 nr 3. Tematyka konferencji będzie obejmowała aspekty: medyczne/zdrowotne, społeczne, prawne, ekonomiczne i psychologiczne. Wydarzenie odbędzie się w języku polskim i angielskim.

 

Szczegółowe informacje oraz zapisy na Sympozjum dostępne TUTAJ

 

Kontakt z organizatorem:

dr Katarzyna Wytyczak

tel.: 607 692 268, 514 990 418

e-mail: Katarzyna.Wytyczak@akademiagornoslaska.pl

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+