PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

LOT Summer Internship - edycja 2024

Drukuj

Zapraszamy do udziału w prestiżowym programie stażowym LOT Summer Internship, który skierowany jest do studentów i świeżo upieczonych absolwentów uczelni wyższych. LOT Summer Internship to doskonała okazja do zdobycia praktycznej wiedzy i cennego doświadczenia. PLL LOT podobnie jak w poprzednich edycjach oferuje udział w szkoleniach i warsztatach, a także wizyty do przestrzeni lotniczych dostępnych jedynie dla pracowników LOT-u. Rekrutacja na LOT Summer Internship 2024 potrwa do 13 kwietnia br.

Program stażowy PLL LOT zakłada indywidualne dopasowanie zakresu obowiązków stażysty, alokację wiedzy i kompetencji, a także jego zainteresowań w realne projekty biznesowe firmy. W tegorocznej edycji LOT Summer Internship narodowy przewoźnik oferuje 53 miejsca w aż 16 obszarach działalności firmy, w których rekrutacje prowadzone są w biurach, m.in. e-commerce, revenue management, sprzedaży, finansów, produktu i customer experience, marketingu, IT czy HR. Dla tych, którzy zainteresowani są bezpośrednio tematyką lotnictwa, oferty stażowe dostępne są także w biurze paliw, operacji naziemnych czy planowania siatki połączeń.

Rekrutacja na LOT Summer Internship 2024 potrwa do 13 kwietnia br. Natomiast program stażowy rozpocznie się 1 lipca i potrwa 3 miesiące – do 30 września 2024 roku. W dniu zakończenia, każdy stażysta otrzyma bilet lotniczy dla siebie i osoby towarzyszącej, a także możliwość kontynuacji ścieżki zawodowej w PLL LOT.

Szczegółowe informacje znajdują się na strony internetowej:

https://www.lot.com/pl/pl/kariera/staze-i-praktyki/lot-summer-internship

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+