PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Konferencja „Wpływ reformy oświaty na funkcjonowanie szkół i placówek oświatowych”

Drukuj

26 kwietnia 2017 odbędzie się konferencja pt: „Wpływ reformy oświaty na funkcjonowanie szkół i placówek oświatowych”

Mamy przyjemność zaprosić na konferencję organizowaną przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową im. W. Korfantego w Katowicach we współpracy z Oświata Sp. z.o.o. w Katowicach oraz Wydawnictwem. C.H. Beck w Warszawie, pod tytułem:  

„Wpływ reformy oświaty na funkcjonowanie szkół i placówek oświatowych”  

 

Konferencja odbędzie się 26 kwietnia 2017 r.  w  Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach, 40-659 Katowice, ul. Kostki Napierskiego 38, Aula C500.

Celem konferencji jest zapoznanie uczestników ze zmianami regulacji prawnych wynikających z ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo oświatowe. Nasi eksperci, w tym uznani autorzy komentarzy do ustawy o systemie oświaty, rozwieją wiele wątpliwości wynikających ze stosowania prawa, odpowiedzą na pytania dotyczące zasad rekrutacji, dostosowania statutów do zmiany ustroju szkolnego czy sytuacji prawnej nauczycieli i pracowników niepedagogicznych.  

Zapraszamy do zapoznania się z programem i regulaminem konferencji na stronie internetowej. Promocyjna cena wzięcia udziału w konferencji obowiązuje wszystkich, którzy zarejestrują się w terminie do 19 kwietnia.

Strona wydarzenia: www.gwsh.pl/konferencja-oswiatowa

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+