PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Konferencja online: „NeuroAKTYWNI – zaburzenia koncentracji i ADHD

Drukuj

Zaburzenia koncentracji uwagi, kryteria diagnostyczne, strategie terapeutyczne oraz dobre praktyki w pracy z dzieckiem oraz osobą dorosłą – to tematyka, która zostanie poruszona podczas konferencja online pt. „NeuroAKTYWNI – zaburzenia koncentracji i ADHD”. Wydarzenie, które odbędzie się 17 lutego 2024 r. to także okazja do spotkania przedstawicieli świata nauki oraz specjalistów-praktyków, którzy opowiedzą o różnych aspektach pracy z ADHD. Do uczestnictwa zapraszamy rodziców, terapeutów, nauczycieli i wszystkie osoby, które prywatnie lub zawodowo związane są z tematyką zaburzeń koncentracji uwagi.

NeuroAKTYWNI to konferencja online, która wpisuje się w cały cykl wydarzeń popularno-naukowych związanych z psychologią kliniczną. Uczestnicy konferencji będą rozmawiać m.in. o faktach i mitach na temat ADHD, zaburzeniach integracji sensorycznej czy wzmacnianiu samooceny dziecka z zaburzeniami koncentracji uwagi.

OPŁATA ZA UDZIAŁ:

  • 89,00 zł (do 07.01.2024 r.)
  • 117,00 zł (od 1.01.2024 r.)

Organizatorem konferencji jest LuckyMind.pl

Partnerem strategicznym konferencji oraz głównym opiekunem merytorycznym jest Katedra Psychologii Akademii Górnośląskiej im. W. Korfantego w Katowicach, Centrum Terapii Dialog oraz Dialoteka.pl

Więcej informacji na temat konferencji na stronie organizatora LuckyMind.pl

ZAPISZ SIĘ NA KONFERENCJĘ

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+