PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Konferencja „Neuroefektywni”

Drukuj

Jak tworzyć efektywne notatki, organizować czas pracy i dbać o dobrostan psychiczny – o tym wszystkim dowiecie się podczas Konferencji „Neuroefektywni”, która odbędzie się 23 września 2023 r. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich, którzy prywatnie lub zawodowo zainteresowani są tematyką efektywnej nauki. Partnerem strategicznym konferencji oraz głównym opiekunem merytorycznym jest Katedra Psychologii Akademii Górnośląskiej w Katowicach.

“Neuroefektywni” to Konferencja popularno-naukowa, która ma na celu propagowanie wiedzy psychologicznej oraz umożliwienie spotkania z praktykami. Wydarzenie skierowane jest m.in. do rodziców, nauczycieli, terapeutów, edukatorów oraz specjalistów, którzy pracują w obszarze edukacji i rozwoju poznawczego.

Konferencja odbędzie się on-line 23 września 2023 r. Na wydarzenia obowiązują zapisy TUTAJ

Tegoroczną Konferencję zaszczycą swoją obecnością znakomici eksperci, którzy będą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach prelekcji, warsztatów i dyskusji:

  • Ewa Bensz-Smagała – psycholog dziecięcy, oligofrenopedagog, trener technik pamięciowych, pracownik naukowo-dydaktyczny katedry Psychologii Akademii Górnośląskiej w Katowicach.
  • dr Iwona Burka – doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu, trener biznesu, adiunkt w Akademii Górnośląskiej w Katowicach.
  • Anna Bochenek – psycholog dziecięcy i trener efektywnej nauki, pomaga w odkrywaniu i rozwijaniu zasobów swoich podopiecznych.
  • Angelika Gąska – pedagog szkolny, trener szybkiego czytania i efektywnej nauki, szkoleniowiec.
  • dr Olga Knapek – psycholożka, terapeutka prowokatywna zajmująca się diagnostyką kliniczną i terapią zarówno pacjentów klinicznych jak i dążących do rozwoju własnego.
  • Michał Smagała – trener, konsultant, Dyrektor Marketingu, wykładowa na studiach MBA specjalizujący się w szkoleniach dla kadry managerskiej z zakresu efektywnego zarządzania zespołem.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą prof. Marek Kaczmarzyk - specjalista w zakresie ewolucyjnego, neurobiologicznego i memetycznego podłoża procesów uczenia się, nauczania i wychowania oraz Gabriela Borowczyk – trener specjalizujący się w rozwijaniu kompetencji myślenia wizualnego, sketchnoter, facylitator graficzny, twórca i niestrudzona propagatorka flipowania i wykorzystywania myślenia wizualnego w edukacji, biznesie i komunikacji oraz archetypów w budowaniu marki osobistej i brandingu.

Szczegółowe informacje nt. Konferencji oraz program dostępny TUTAJ

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+