PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Kolejny sukces zbiórki studentów AG na Szlachetną Paczkę!

Drukuj

Kolejna edycja Szlachetnej Paczki już za nami! Po razy kolejny nasi studenci z Koła Naukowego Psychologii Stosowanej przyłączyli się do akcji charytatywnej i wsparli 68-letnią schorowaną i niepełnosprawną panią Dagmarę. Wspólnie udało nam się zebrać ogromną ilość darów na kwotę ponad 8 tysięcy złotych. Wszystkim Darczyńcom dziękujemy za pomoc!

Dzięki waszej chęci pomocy i zaangażowaniu udało nam się stworzyć wyjątkowe paczki, które dostarczyliśmy Pani Dagmarze z Mikołowa. Wasza hojność sprawiła, że Pani Dagmara otrzymała nie tylko potrzebne rzeczy, ale przede wszystkim dowód na to, że jest otoczona opieką i wspierana przez całą lokalną społeczność.

Pani Dagmara zdecydowanie nie była przygotowana na ilość paczek, które otrzymała. Stopniowo wynosiliśmy stare sprzęty, zastępując je nowymi. Pomogliśmy poukładać żywność i chemię. Wielokrotnie zapewnialiśmy, że to wszystko jest dla niej. Kiedy odwiedziliśmy ją po kilku dniach, była znacznie spokojniejsza, porozmawialiśmy, mówiła, że jest bardzo zadowolona z otrzymanej paczki. Cieszyła się z nowych ciepłych ubrań. Pani Dagmara jest bardzo wdzięczna i szczęśliwa, nie obyło się bez łez wzruszenia. – relacjonowali studenci Koła Naukowego Psychologii Stosowanej Akademii Górnośląskiej.

Dziękujemy również naszym Partnerom, którzy wsparli tą wspaniałą inicjatywę:

  • Homla Silesia za kołdry, poduszki i koce;
  • CCC Shoes & Bags Silesia za buty zimowe i kapcie;
  • Empik Silesia za książki;
  • MediaMarkt Polska Tychy za kartę podarunkową, dzięki której udało nam się kupić pralkę;
  • Panewnickiej Pracowni Psychoterapii za kurtkę, czapkę oraz żywność.

– Dziękujemy za przygotowane paczki. Razem zrobiliśmy wiele dobra i nieśliśmy pomoc tam, gdzie była ona najbardziej potrzebna. Pani Dagmara zyskała ogrom wsparcia i pomocy. Mamy nadzieję, że spotkamy się w następnej edycji Szlachetnej Paczki! – mówili wolontariusze Koła Naukowego Psychologii Stosowanej.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+