PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Katarzyna Skwara-Guzikowska w Indiach!

Drukuj

Dr n. med. Katarzyna Skwara-Guzikowska –opiekunka merytoryczna i spiritus movens Medycyny Estetycznej dla lekarzy poprowadzi wraz z drem Niti Khungerem warsztat o peelingu chemicznym na konferencji w New Delhi w Indiach.

Konferencja odbywa się pod patronatem Rady Medycznej w New Delhi. Jej głównym celem jest szerzenie świadomość o potrzebie interdyscyplinarnego podejścia do praktyki estetycznej i przedstawienie całościowego podejścia do zarządzania w tych obszarach. „To niesamowicie ważne, byśmy dzieli się dobrymi praktykami i uczyli od siebie nawzajem. Takie wydarzenia są doskonałą okazją do tego, by rozwijać się, korzystając z doświadczeń specjalistów z całego świata, dlatego tym bardziej cieszę się, że mogę wziąć w nim udział. GWSH jest moim zdaniem wiodącą uczelnią w Polsce w obszarze kształcenia z medycyny estetycznej i chcę to bardzo wyraźnie pokazać” – komentuje dr Skwara-Guzikowska. – „Zamierzam też zaprosić uczestników konferencji na nasze wrześniowe Międzynarodowe Sympozjum Medycyny Estetycznej”.

Sukces konferencji w 2015, w której udział wzięło ponad 700 delegatów z 15 krajów, zachęcał do rozwoju tego projektu. W tym roku w programie znajduje się wiele ciekawych i interaktywnych zajęć – m.in. lekcje z mistrzami, sesje wideo i panele dyskusyjne o kontrowersjach w praktyce estetycznej.

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+