PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Kandydaci w wyborach do Rady Studentów GWSH

Drukuj

Zapraszamy do udziału w II etapie wyborów Członków Rady Studentów GWSH oraz Pełnomocników Rady Studentów ds. właściwej jednostki dydaktycznej Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej

Przedstawiamy sylwetki zgłoszonych Kandydatów:

 

Filip Baran

Witam. Jestem studentem II roku Turystyki i Rekreacji. Od dwóch lat czynnie uczestniczę w życiu uczelni. Obecnie jestem Rzecznikiem Praw Studenta i korzystając z tego doświadczenia pragnę kolejny rok działać na rzecz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej i przede wszystkim Was Studentów. Razem możemy sprawić, ze studiowanie na GWSH stanie się jeszcze lepsze!

Natalia Blacheta

Jestem studentką I roku Prawa i startuję do tegorocznych wyborów Rady Studentów. Dlaczego jestem dobrym kandydatem? Już od czasów szkoły podstawowej poprzez gimnazjum oraz liceum piastowałam stanowisko Przewodniczącej klasy oraz zawsze byłam członkiem Samorządu Uczniowskiego. Moja przygoda z Samorządem Studenckim GWSH zaczęła się od wyjazdu integracyjnego. Od tamtej pory czynnie się udzielam. Zostałam koordynatorem GWSH ds. Juwenaliów Śląskich. Wraz z moim „politycznym” konkurentem założyłam fanpage na facebook’u pod nazwą „GWSH po wykładach” gdzie zasypujemy Was postami dot. najbliższych imprez. Wiem, że z moim doświadczeniem i zapałem zdołam zrobić jeszcze więcej!

Aleksandra Penkała

Witam. Jestem studentką III roku Psychologii. Swoją przygodę z Samorządem Studenckim GWSH rozpoczęłam na II roku studiów. Od początku studiów  uczestniczyłam i organizowałam różnego rodzaju imprezy charytatywne. Czynnie biorę udział w życiu Uczelni. Jestem odpowiedzialna, sumienna, bardzo pracowita i mam sporo doświadczenia w organizowaniu imprez. Pragnę nadal rozwijać swoje umiejętności oraz reprezentować naszą Uczelnię i oczywiście Nas Studentów.

Jakub Piekarski

Jestem studentem II roku Turystyki i Rekreacji. Obecnie jestem Przewodniczącym do spraw Public Relations. Od dwóch lat czynnie uczestniczę w życiu społecznym Uczelni. Z moim doświadczeniem, jako przyszły Przewodniczący Rady Studentów, obiecuję jak najlepiej spełniać swoje obowiązki i robić wszystko by Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa była coraz bardziej przyjazna studentom.  

Monika Zacharska

Jestem studentką I roku Turystyki i Rekreacji. Co prawda dopiero zaczynam udzielać się w Samorządzie Studenckim GWSH lecz uważam, że osoba z moim doświadczeniem doskonale da sobie radę z potrzebami wynikającymi z życia Uczelni. Przez wszystkie lata szkoły średniej brałam czynny udział w Samorządzie Uczniowskim oraz pełniłam funkcję Przewodniczącej klasy. Jestem osobą zorganizowaną, sumienną oraz do każdego zadania podchodzę z dużym zaangażowaniem. Dlatego chciałabym wnieść całkiem nowe i świeże pomysły, a także dalej uczestniczyć w organizowaniu wielkich wydarzeń promujących naszą Uczelnię.

Konrad Ziółkowski

Jestem studentem I roku Turystyki i Rekreacji. Moja przygoda z Samorządem Studenckim GWSH zaczęła się od wyjazdu integracyjnego. Poznałem świetnych ludzi z wieloma pomysłami i wielkim zapałem do pracy. Będąc w Samorządzie Studenckim cały czas zdobywam nowe doświadczenia i umiejętności. Dlatego chciałbym działać na rzecz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej oraz Studentów Naszej Uczelni.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów – głosowanie odbędzie się w formie elektronicznej. W celu weryfikacji statusu studenta formularz do głosowania będzie dostępny po zalogowaniu się na osobiste konto studenckie. 

Termin wyborów: od 9 czerwca 2014 r. – 15 czerwca 2014 r. (włącznie)

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
Przewodnicząca Uczelnianej Komisji Wyborczej
Maria Karkowska
mariakarkowska@poczta.onet.pl
tel. 503 638 693

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+