PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Kandydaci w wyborach do Rady Studentów GWSH

Drukuj

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami zgłoszonych Kandydatów do Rady Studentów GWSH.

Przedstawiamy sylwetki zgłoszonych Kandydatów:

 

Jonasz Chudzik

Nazywam się Jonasz mam 21 lat! Na gwsh studiuję psychologie, po której mam nadzieje wstąpić do policji lub innych służb mając na celu pomoc i służbę ludziom w naszym kraju. Poza studiami pracuje w firmie eventowej "Aktywni" jako instruktor i animator. Interesuje się sportem w bardzo szerokim zakresie od spływów, rejsów, górskich wędrówek po narciarstwo i strzelectwo. Od wielu lat działam tez w związku harcerstwa polskiego. Od dwóch lat działam w ramach samorządu studenckiego na naszej uczelni a od roku jako członek Rady Studentów, pełniąc funkcje Przewodniczącego ds. PR. Aktywnie angażuję się w sprawy Uczelni - pomagam podczas dni otwartych, targów czy inne ważnych wydarzeń.

 

Katarzyna Gaj

Jestem studentką Psychologii na trzecim roku w trybie dziennym. Chcę spróbować swoich sił w Radzie Studentów, ponieważ uważam, że studia to dobry czas na podjęcie działalności dodatkowej. Chciałabym, aby nasza uczelnia mogła liczyć na studenckie zaangażowanie – poprzez tworzenie inicjatyw, które dają spektrum możliwości społeczności akademickiej. Mowa tutaj o miłym spędzeniu czasu podczas ważnych dni w roku akademickim, ale również stworzeniu czegoś więcej. Czego? Mam nadzieję, że uda Wam się zobaczyć w przyszłym roku!  

W obecnym roku akademickim wzięłam udział w akcji „Zostań Twarzą GWSH”. Dzięki temu mogłam bliżej poznać potrzeby naszej uczelni, ale również dobrze się bawić.  W kolejnym roku chcę poświęcić trochę więcej czasu i mam nadzieję - zarażać pozytywną energią innych studentów. Prywatnie bardzo lubię wycieczki górskie – kto wie, może uda nam się stworzyć jakiś wspólny, integracyjny wyjazd w przyszłym roku akademickim

Maksym Kuczyński

Pełnię funkcję zastępcy przewodniczącego Rady Studentów GWSH w latach 2017/2018 byłem również współorganizator Juwenaliów Śląskich w latach 2017 i 2018. Aktywnie wspieram promocję matczynej uczelni oraz jestem mocno zaangażowany w poprawę życia studenckiego na naszej uczelni. Na GWSH jestem już 4 roku na kierunku prawo i zawszę chętnie służę każdemu radą.

Wojciech Magierowski

Nazywam się Wojciech Magierowski i kończę pierwszy rok prawa stacjonarnego. Po ukończeniu Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych w Katowicach studiowałem teleinformatykę na Politechnice Śląskiej. Interesuję się sportem, w szczególności pływaniem i ratownictwem wodnym. Jestem osobą bardzo otwartą, łatwo zawieram nowe znajomości. Nie mam problemów z wystąpieniami publicznymi, jestem odpowiedzialny i godny zaufania.

Co chcę zmienić? Jako fan sportu chciałbym reaktywować Uczelniany Klub Studencki AZS na naszej uczelni. Wiadomo, że sport najlepiej integruje ludzi, a jeszcze lepiej, jak można przy okazji reprezentować GWSH i zdobywać medale... Oprócz tego chciałbym na wzór innych uczelni wyższych powołać u nas studencką komisję stypendialną, która zajmie się tym, co lubimy - wsparciem zdolnych studentów.

Damian Libertowski

Student IV roku prawa, weteran Rady Studentów GWSH. Umiejętnie łączący pracę zarobkową ze studiowaniem dziennym i działalnością samorządową. Zaangażowany życiem uczelni, kreatywny, wyciągający pomysły z rękawa. Przez moją działalność samorządową, udało nam się zrealizować na uczelni wiele inicjatyw społecznych. Przykładami mogą być: dzień kobiet, mikołajki, andrzejki, chillout przed sesją oraz uczestnictwo uczelni w organizacji Juwenaliów Śląskich (zarówno w roku 2017 jak i 2018). Moim głównym celem jest dalsze działanie na zbudowanych już projektach, jak również wdrażanie nowych, urozmaicających życie codzienne na naszej uczelni. 

 

Karolina Bieda

Studentka trzeciego roku psychologii, przewodnicząca Rady Studentów GWSH  łącząca studiowanie zaoczne z praca jako rekruter i swoimi pasjami. Jestem osobą, która zawsze szuka rozwiązania problemu, stara się na problem spojrzeć z boku i rozwiązać go w taki sposób by każda ze stron była usatysfakcjonowana. Konsekwentna w swoich postanowieniach 
i działaniach, lubiąca pracę grupową i pomoc innym. Dzięki rocznemu doświadczeniu w Radzie i dwuletniemu obserwowaniu ich działania wiem na czym powinniśmy się skupić jako Rada Studentów, czyli na dalszej pracy na zbudowanych projektach czyli dzień kobiet, mikołajki, andrzejki czy też uczestnictwo uczelni w organizacji Juwenaliów Śląskich. Pragnę aby nasza uczelnia stała się bardziej pro studencka tak aby czas w niej spędzany nie kojarzył nam się tylko z wykładami ale również z dobrą zabawą.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów – głosowanie odbędzie się w formie elektronicznej. W celu weryfikacji statusu studenta formularz do głosowania będzie dostępny po zalogowaniu się na osobiste konto studenckie. 

Termin wyborów:  18 – 22 czerwca 2018 r. (włącznie)

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej
Kamil Cholerzyński
wyboryradagwsh@gmail.com

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+