PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Kandydaci w wyborach do Rady Studentów GWSH

Drukuj

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami zgłoszonych Kandydatów do Rady Studentów GWSH.

Przedstawiamy sylwetki zgłoszonych Kandydatów:

 

Karolina Bieda

Studentka drugiego roku psychologii, łącząca studiowanie zaoczne z praca i swoimi pasjami jakimi jest scrapbooking i organizacja czasu czy miejsca pracy. Konsekwentna w swoich postanowieniach i działaniach, lubiąca pracę grupową i pomoc innym. Dzięki 2 letniemu obserwowaniu funkcjonowania naszej uczelni i wspieraniu w działaniu Radę Studentów zdaję sobie sprawę co powinniśmy poprawić, naprawić lub zmienić tak aby żyło nam się lepiej i przyjemniej. Moim głównym celem jest usprawnienie komunikacji w naszej uczelni, dodatkowo chce szerzej rozwinąć koła naukowe, tak aby każdy z nas znalazł coś dla siebie. Jestem pewna, że wspólnie osiągniemy lepsze jutro.

Jonasz Chudzik

Nazywam się Jonasz mam 20 lat! Na gwsh studiuję już od roku psychologie. Po której mam nadzieje wstąpić do policji lub innych służb mając na celu pomoc i służbę ludziom w naszym kraju. Poza studiami pracuje w firmie eventowej "Aktywni" jako instruktor i animator. Interesuje się sportem w bardzo szerokim zakresie od spływów, rejsów, górskich wędrówek po narciarstwo i strzelectwo. Od wielu lat działam tez w związku harcerstwa polskiego. Od roku działam w ramach samorządu studenckiego na naszej uczelni a od nowego chciałbym zaangażować się jeszcze bardziej jako członek rady.

Maksym Kuczyński

Urodzony w Kazachstanie, ale z pochodzenia jestem Polakiem. Jestem osobą, która aktywnie bierze udział w życiu studenckim naszej uczelni.  

Aktualnie piastuje stanowisko Przewodniczącego Rady Studentów Górnośląskiej Rady Studentów już od roku i wiem z czym wiąże się tak naprawdę praca w Radzie. Jestem osobą sumienną, która nie lubi zostawiać sprawy swojemu biegowi i wole kontrolować to się dzieję dlatego też możecie być pewni, że wszelkie sprawy, które zostaną do mnie skierowane zostaną dokładnie wytłumaczone. Nie lubię fałszywości czy półprawdy dlatego będę z wami szczery i nie będę owijał w bawełnę podczas rozmów.  Na ten moment znam biegle dwa języki, w których posługuję się bez większych problemów, a dokładniej rosyjski i angielski. Dlatego też nie mam problemu w kontakcie z studentami, którzy przyjeżdżają do nas na wymianę w ramach programu Erasmus.

Jak mogliście zauważyć w tym roku aktywność w Radzie Studentów wzrosła znacznie w porównaniu do zeszłych lat, a to wszystko dzięki mnie i moim kolegom z Rady. Staramy się dla was jak tylko możemy i chcę żeby w przyszłym roku akademickim było jeszcze lepiej.

Oczywiście nie jestem idealny i też popełniam błędy ale kto ich nie popełnia? Staram się z takich sytuacji wyciągać wnioski i naukę na przyszłość. W skrócie, errare humanum est.

No i najważniejsze na koniec. Odpisuję na emaile! (prędzej czy później!)

Karolina Kunc

Jestem studentką drugiego roku finansów i rachunkowości na GWSH. Moją pasją są książki, które uwielbiam, jak również beading. Od roku aktywnie współpracuję z Radą Studentów, a w najbliższym czasie z chęcią stałabym się jej częścią! Jestem osobą ambitną i sumienną. Angażując się w realizację przeznaczonych mi zadań, jestem bardzo skrupulatna i konsekwentna. Z chęcią pomagam innym. Mam głowę pełną pomysłów, które tylko czekają na ich zrealizowanie.

Damian Libertowski

Jestem studentem III roku Prawa na naszej uczelni. Od października tego roku akademickiego pełnię funkcję Rzecznika Praw Studenta. Przez okres tego roku akademickiego, udało nam się zorganizować wiele wydarzeń studenckich, nie tylko na uczelni lecz także poza jej murami. Studenckie otrzęsiny śląska, integracja śląskich uczelni (oraz godziny rektorskie na drugi dzień, andrzejki, mikołajki, dzień kobiet, chillout przed sesją oraz Juwenalia Śląskie - te wszystkie wydarzenia powstały dzięki ciężkiej pracy członków Rady Studentów, lub przy współpracy z nami. Na kolejny rok akademicki planujemy jeszcze wiele ciekawych imprez i zmian na uczelni - bo przed nami jeszcze dużo pracy. Dlatego nie wahaj się i zagłosuj na mnie w tegorocznych wyborach!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów – głosowanie odbędzie się w formie elektronicznej. W celu weryfikacji statusu studenta formularz do głosowania będzie dostępny po zalogowaniu się na osobiste konto studenckie. 

Termin wyborów:  18 – 22 czerwca 2017 r. (włącznie)

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej
Artur Bielesz
artur_bielesz@onet.eu

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+