Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korgantego - Uczelnia Akademicka

Już 1 grudnia zapraszamy na warsztaty „HELP – przewodnik po trudnych zachowaniach, czyli jak sobie radzić z buntownikami?”

Drukuj

Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny Metis w Katowicach wraz z Górnośląską Wyższą Szkołą Handlową w Katowicach zapraszają na warsztaty prowadzone przez profesor Jassicę Minahan ze Stanów Zjednoczonych, która odbędzie się 1 grudnia br. o godz. 9:00 - 14:30.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na warsztaty będące uzupełnieniem konferencji jaka miała miejsce rok temu z profesor Jessiką Minahan ze Stanów Zjednoczonych – światowej sławy konsultantką do spraw ekstremalnie trudnych zachowań uczniów w publicznych szkołach USA.

Jessica Minahan jest dyplomowaną analityczką behawioralną. Specjalizuje się w radzeniu sobie z trudnymi zachowaniami dzieci i młodzieży o podłożu lękowym oraz opozycyjno-buntowniczym. Pełni funkcję adiunkta na Uniwersytecie w Bostonie, jest autorką wielu artykułów w prestiżowych specjalistycznych magazynach oraz książek:  

  • Kod zachowania – praktyczny przewodnik pomagający zrozumieć i uczyć uczniów sprawiających największe kłopoty wychowawcze z 2012 r. (we współpracy z Nancy Rapaport);
  • Przewodnik do kodu zachowania. Strategie, narzędzia i interwencje dla uczniów z zaburzeniami lękowymi i opozycyjno-buntowniczym z 2015 r. 

Więcej informacji: www.jessicaminahan.com     

Jessica Minahan o sobie:  "Od 2000 roku moim głównym celem jest pomoc nauczycielom, rodzicom i lekarzom w identyfikacji i zrozumieniu czynników, które wywołują trudne zachowania uczniów. Nieustająco pracuję z uczniami z całym spektrum szczególnie trudnych zachowań, w szkołach zarówno miejskich, jak i prowincjonalnych. Pokazuję, jak ogólnoszkolne czynniki, w połączeniu z brakami w umiejętnościach psychicznych ucznia, przyczyniają się do jego wybuchów ekstremalnie trudnych zachowań."

Nauczycielom i psychologom szkolnym dostarczam wielokrotnie przetestowane i sprawdzone w praktyce narzędzia do naprawy zachowań uczniów, zarówno w szkole, jak i poza nią. Rodzicom daję narzędzia do kontynuacji tej naprawy zachowań w domu. Pracując razem, możemy pomóc każdemu dziecku w osiągnięciu pozytywnego i dobrego życia."  

Warsztaty będą tłumaczone konsekutywnie.    

Warunki uczestnictwa:

Koszt udziału: 90 zł  
Termin płatności: 24 listopada 2016 r.
Wolnych miejsc: 2 z 66.  
Rejestracja online: tutaj

Szczegóły dotyczące wpłat oraz faktur: https://www.metis.pl/content/view/2654/26/

 

Członek - Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich Członek - Alliance, Universities For Democracy Członek - Światowa Organizacja Turystyki Członek - European Council for Business Education Akredytacja - Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej Forum Członek - Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach Członek - Instytut Gospodarki Nieruchomościami Członek - Polskie Towarzystwo Ekonomiczne - Oddział Katowice Partner - IBM Partner - Kamsoft Partner - Alstom Partner - Krajowa Izba Biegłych Rewidentów Partner - Green Bridge Partner - Marco Partner - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Członek - Ogólnopolska Sieć Biur Karier Partner - Capgemini Partner - PWCPartner - Ataxo Partner - Kariera w Finansach.pl Partner - Górnośląskie Forum Informatyczne Partner - Jobs.pl Partner - e-kapita.pl Partner - mlody-inzynier.pl Partner - Cyclad Partner - DlaStudenta.pl Partner - HRInvestment Partner - Rockwell Automation Partner - Randstad Partner - Eures Partner - ING Partner - Logotec Partner - Work Express Partner - Raben Projektor
gwsh.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa
im. Wojciecha Korfantego

40-659 Katowice, ul. Harcerzy Września 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

Erasmus+