PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Uniwersytet Trzeciego Wieku GWSH

Drukuj

Dnia 15 października 2013 roku odbyła się uroczysta inauguracja roku 
na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej 
w Katowicach. Wykład inauguracyjny z dziedziny psychologii pt.: „Dysonans poznawczy – panaceum na wszystko” poprowadziła dr Renata Rosmus – pracownik Katedry Psychologii GWSH.

Uniwersytet Trzeciego Wieku jest projektem, który z semestru na semestr cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród seniorów. Uczelnia dołożyła wszelkich starań, 
aby plan zajęć spełniał oczekiwania wszystkich uczestników Uniwersytetu. Będą oni mogli wziąć udział w ciekawych zajęciach z zakresu: Socjologii, Prawa, Turystyki, Psychologii, Języków Obcych, Informatyki oraz wielu innych. Podczas wykładów zostaną poruszone kwestie m.in. zarządzania własnym zdrowiem, bezpieczeństwa w Internecie, a także zagrożeń współczesnego społeczeństwa. W ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku uruchomiono także zajęcia ruchowe, tj. gimnastyka i Nordic Walking. Zarówno wykłady, jak i zajęcia praktyczne prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej.

Wszystkich seniorów, których zainteresowaliśmy zapraszamy na najbliższy wykład, który odbędzie się już 29 października – ciągle jeszcze można się zapisać na zajęcia.

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+