PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

I Międzynarodowe Seminarium Turystyczne: Szanse i zagrożenia turystyczne we współczesnym świecie

Drukuj

W obliczu klęsk żywiołowych, konfliktów zbrojnych oraz zagrożeń epidemiologicznych, przemysł turystyczny stoi przed koniecznością ciągłego adaptowania swoich produktów i usług. "Szanse i zagrożenia turystyczne we współczesnym świecie" – to hasło przewodnie I Międzynarodowego Seminarium Turystycznego, które odbędzie się 23 kwietnia 2024 roku w Akademii Górnośląskiej. To wyjątkowe wydarzenie naukowe organizowane jest przez Katedrę Turystyki i Rekreacji Akademii Górnośląskiej i stanowi niepowtarzalną okazję do zgłębienia wiedzy oraz podzielenia się doświadczeniami na temat dynamicznie zmieniającego się świata turystyki.

Seminarium skierowane jest do doktorantów, wykładowców, naukowców i wszystkich zainteresowanych aktualnymi trendami oraz wyzwaniami, jakie stoją przed branżą turystyczną na świecie. Wydarzenie będzie doskonałą platformą do dyskusji na temat różnorodnych aspektów kreowania produktów turystycznych, uwzględniających perspektywy zdrowotne, prawne, ekonomiczne, społeczne, polityczne i kulturalne.

Program seminarium obejmie szeroki zakres tematów, w tym zagadnienia ekonomiczne, prawne, społeczne, psychologiczne oraz medyczne i zdrowotne, co gwarantuje wszechstronne podejście do omawianych wyzwań. Uczestnictwo ekspertów i naukowców z różnych krajów na świecie umożliwi wymianę międzynarodowych doświadczeń i nawiązanie nowych, wartościowych kontaktów.

Zachęcamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu, które nie tylko poszerzy Państwa horyzonty myślowe, ale również będzie okazją do dyskusji o przyszłości turystyki. Szczegółowy plan seminarium zostanie opublikowany w najbliższym czasie.

Szczegółowe informacje na temat Seminarium dostępne na stronie: https://akademiagornoslaska.pl/seminarium-turystyczne

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+