PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Wystartowało nowe Studenckie Koło Naukowe

Drukuj

Fotografia jako narzędzie pracy w zawodzie psychologa, psychoterapeuty, pedagoga oraz arteterapeuty. To temat pierwszego spotkania Studenckiego Koła Naukowego - "Twórczy praktyk – jak ciekawie pracować z ludźmi?", które zainaugurowało działalność w listopadzie.

Gościem była Aleksandra Skwara psycholog, coach, trener, psychoterapeuta, wykładowca i opiekun merytoryczny na kierunkach: Negocjacje i mediacje oraz Fotografia w terapii i rozwoju osobistym (Studia Podyplomowe GWSH)

Uczestnicy spotkania poznawali różne techniki fototerapeutyczne. Ponadto, w ramach praktyki, wzięli udział w ćwiczeniu zaproponowanym przez gościa. Spotkanie było okazją na znalezienie wielu inspiracji do pracy z fotografią.

Studenckie Koło Naukowe - "Twórczy praktyk – jak ciekawie pracować z ludźmi?” zaprasza studentów pedagogiki, a także psychologii na spotkania online, które będą się odbywały raz w miesiącu. Ideą koła są  spotkania z  inspirującymi  ludźmi, dla których praca to wyzwanie i pasja, a którzy w swojej działalności wykorzystują między innymi warsztat szeroko pojmowanej arteterapii.

 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+