PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Nasi wykładowcy i pracownicy goszczą w Ukrainie

Drukuj

Wykłady dla studentów uczelni w Kijowie to jeden z punktów wizyty w ramach Erasmus+.

Pracownicy Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach odwiedzają w tym tygodniu (19-23 marca) KYMU, Київський міжнародний університет, uczelnię partnerską GWSH. Wizyta została zorganizowana
w ramach programu Erasmus+. Prof. dr Stefan Dyrka z Wydziału Zarządzania GWSH prowadzi zajęcia dla studentów KYMU na temat wpływu globalizacji na rozwój współczesnych gospodarek światowych oraz wynikających z globalizacji zmianach w zarządzaniu. Dzięki wykładom studenci naszej partnerskiej uczelni mogą się zapoznać z metodami pracy w GWSH, a także efektami badań naukowych prowadzonych przez naszych pracowników. Współpraca między GWSH i KYMU to cenne doświadczenie, które do tej pory zaowocowało m.in. projektem podwójnego dyplomu dla ukraińskich studentów Prawa.

Wyjazd w ramach Erasmus+ niewątpliwie pozwoli skorzystać naszym pracownikom z doświadczeń zagranicznych placówek szkolnictwa wyższego. Marta Adamczyk, Dyrektor ds. organizacji i rozwoju GWSH spotka się z pracownikami KYMU odpowiedzialnymi za zarządzanie. Dzięki temu nasza Uczelnia jeszcze lepiej przygotuje na przyjazd studentów z Ukrainy w ramach programu Erasmus+.

Tymczasem do Katowic przyjechały doktorantki z Kazachstanu. Panie realizują w GWSH naszej staż naukowy z zakresu ekonomii i zarządzania. Ich macierzystą uczelnią jest Międzynarodowy Uniwersytet Kirgistan.

Wizyta procowników GWSH w Kijowie

 Wizyta procowników GWSH w Kijowie

 

Wizyta procowników GWSH w Kijowie

Doktorantki z Kazachstanu na zajęciach w GWSH

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+