PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

GWSH na XX Ogólnopolskich Targach Edukacyjnych 2018

Drukuj

W katowickim Spodku swoją ofertę edukacyjną prezentuje kilkudziesięciu wystawców, wśród nich Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach.

Wtorek i środa to dwa dni targowe, podczas których młodzież z naszego regionu może się dowiedzieć jakie kierunki proponują szkoły wyższe z całej Polski i Europy, a także szkoły językowe, zawodowe i policealne oraz instytucje wspierające edukację. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Targi Edukacyjne w Spodku

Od rana stoisko naszej Uczelni odwiedziło bardzo wielu uczniów oraz nauczycieli. Młodzi ludzie proszą o informację na temat konkretnych kierunków, zasad rekrutacji, możliwości rozwoju. Wielu tegorocznych maturzystów nie ma jeszcze sprecyzowanych planów dotyczących studiów wyższych. Przeglądając ofertę szukają dla siebie najlepszego rozwiązania. Dla nich Targi w Katowicach to doskonały moment, żeby w jednym miejscu,
w ciągu dwóch dni, przyjrzeć się temu, co mają do zaproponowania uczelnie. Pracownicy GWSH oraz nasi studenci, których można spotkać w Spodku, służą pomocą odpowiadając na pytania odwiedzających Ogólnopolskie Targi Edukacyjne.

Gdzie na studia?

To pytanie zadaje sobie nie tylko młodzież, ale również dorośli. Targi edukacyjne skierowane są nie tylko do uczniów. GWSH ma propozycję dla tych, którzy myślą o studiach podyplomowych, kursach czy szkoleniach. Prezentacja szkół publicznych i niepublicznych potrwa w Spodku do środy.

Targi Edukacyjne Spodek 2018

Targi Edukacyjne Spodek 2018

Targi Edukacyjne Spodek 2018

Targi Edukacyjne Spodek 2018

Targi Edukacyjne Spodek 2018

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+