PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Studia w ramach PAKIETU EDUKACYJNYEGO – dwa dyplomy w dwa lata

Drukuj

Studia magisterskie II stopnia i studia podyplomowe w jednym czasie? Tak, w Akademii Górnośląskiej masz możliwość podjęcia studiów podyplomowych jeszcze przed ukończeniem studiów magisterskich. To alternatywna oferta, dzięki której możesz studiować jednocześnie na Studiach Magisterskich II stopnia na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Studiach Podyplomowych na kierunku HR Business Partner. Dzięki temu zdobędziesz dodatkowe kompetencje potwierdzone dwoma dyplomami Akademii Górnośląskiej.

Akademia Górnośląska, aby uatrakcyjnić ofertę edukacyjną oraz umożliwić naszym studentom realizację pasji i zainteresowań, połączyła dwa rodzaje studiów w jeden PAKIET EDUKACYJNY – kompleksowy program studiów, który połączył Studia Magisterskie II stopnia z czterosemestralnymi Studiami Podyplomowymi. W ramach PAKIETU EDUKACYJNEGO można podjąć Studia Magisterskie II stopnia na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Studia Podyplomowe na kierunku HR Business Partner. Celem programu jest dostarczenie kompleksowej edukacji, która pozwoli stać się liderem w swojej dziedzinie.

Dzięki naszemu specjalnemu programowi edukacyjnemu wyróżnisz się w oczach pracodawców i zdobędziesz wiedzę przekraczającą poza tradycyjny program studiów magisterskich. Zapewni ci to znaczącą przewagę na rynku pracy i ułatwi rozwój kariery zawodowej. To wyjątkowe połączenie, które umożliwia uzyskanie tytułu magistra, jednocześnie stwarzając szansę na zdobycie wiedzy i umiejętności na jeszcze wyższym poziomie. Dodatkowo, w ramach PAKIETU EDUKACYJNEGO uzyskujesz certyfikat COMPETENCE NAVIGATOR renomowanej firmy ADVISIO, będący narzędziem rozwoju organizacyjnego weryfikujący poziom kompetencji pracowników pod kątem realizacji celów w organizacji.

Czesne na studiach w ramach PAKIETU EDUKACYJNEGO jest jedno i do tego niższe, niż gdyby płacić osobno za studia II stopnia i studia podyplomowe. Jest to spora oszczędność, która pozostaje w portfelu.

Opłata za studia II stopnia na kierunku Zarządzanie: 12.100 zł.

Opłata za studia podyplomowe HR Business Partner: 5.000 zł.

Certyfikat COMPETENCE NAVIGATOR: 4.400 zł.

Łącznie: 21.500 zł.

 

W ramach PAKIETU opłata za studia II stopnia + studia podyplomowe wynosi 15.000 zł.

Oszczędzasz aż 6.500 zł.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty TUTAJ

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+