PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Nowa oferta dydaktyczna dla lekarzy dentystów w GWSH!

Drukuj

W nowym roku akademickim Uczelnia rozpoczyna kształcenie podyplomowe lekarzy dentystów na kierunku stomatologia estetyczna i cyfrowa.Ten kierunek studiów podyplomowych otwieramy jako pierwsi spośród niepublicznych szkół wyższych w kraju.

Wieloletnie doświadczenie i sukces w prowadzeniu studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna, skłoniło władze Uczelni do stworzenia Stomatologicznego Centrum Dydaktycznego z salami klinicznymi i ultranowoczesnym cyfrowym zapleczem laboratoryjnym. We współpracy z doświadczonym zespołem lekarzy dentystów i inżynierów, którym kieruje prof. nadzw. dr hab. n. med. Piotr MALARA - stomatolog, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej i implantolog (MSc.) - tworzymy ofertę studiów podyplomowych oraz kursów i szkoleń adresowanych do lekarzy dentystów posiadających czynne prawo wykonywania zawodu.

Zdjęcie - prof. nadzw. dr hab. n. med. Piotr MALARA - stomatolog, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej i implantolog (MSc.)

 

Stomatologia Estetyczna i Cyfrowa

W nowym roku akademickim Uczelnia rozpoczyna kształcenie podyplomowe lekarzy dentystów na kierunku stomatologia estetyczna i cyfrowa.Ten kierunek studiów podyplomowych otwieramy jako pierwsi spośród niepublicznych szkół wyższych w kraju.

Stomatologia cyfrowa stała się rzeczywistością! Nowe technologie zagościły w gabinetach lekarzy stomatologów. Jak je wykorzystać zapewniając jednocześnie najlepszą opiekę pacjentom? Odpowiedzią na to pytanie jest nowy kierunek studiów w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

 

Nowe kwalifikacje lekarzy dentystów

Dzięki studiom podyplomowym w GWSH lekarze zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania estetycznych rekonstrukcji zębów oraz kompleksowej przebudowy uśmiechu przy użyciu najnowocześniejszych technik cyfrowych wykorzystujących technologię CAD/CAM. Program studiów został tak skonstruowany, aby student przeszedł przez wszystkie etapy nauki stomatologicznego leczenia estetycznego. Absolwenci nowego kierunku studiów w GWSH uzyskają unikalne umiejętności praktyczne, które będą mogli od razu wykorzystać we własnej praktyce lekarza stomatologii estetycznej.

 

Kadra i nowoczesny sprzęt

Kierownikiem studiów podyplomowych na kierunku "Stomatologia Estetyczna i Cyfrowa"
jest prof. nadzw. dr hab. n. med. Piotr Malara, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog. Doświadczenie zawodowe i szkoleniowe profesora oraz całej kadry naukowej zapewnia bardzo wysoki poziom studiów. Ponadto jako jedyna niepubliczna uczelnia akademicka w Polsce dysponujemy salą dydaktyczną wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt umożliwiający w pełni cyfrowe projektowanie i wykonywanie rekonstrukcji protetycznych i implantoprotetycznych.

 

Naszymi partnerami w prowadzeniu studiów jest firma Dentaris Szkolenia oraz Dental Holding. Szczegóły dotyczące nowego kierunku, programu studiów oraz kadry można znaleźć na naszej stronie.

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+