PL | EN
logo Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej

Nowa oferta dydaktyczna dla lekarzy dentystów w GWSH!

Drukuj

W nowym roku akademickim Uczelnia rozpoczyna kształcenie podyplomowe lekarzy dentystów na kierunku stomatologia estetyczna i cyfrowa.Ten kierunek studiów podyplomowych otwieramy jako pierwsi spośród niepublicznych szkół wyższych w kraju.

Wieloletnie doświadczenie i sukces w prowadzeniu studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna, skłoniło władze Uczelni do stworzenia Stomatologicznego Centrum Dydaktycznego z salami klinicznymi i ultranowoczesnym cyfrowym zapleczem laboratoryjnym. We współpracy z doświadczonym zespołem lekarzy dentystów i inżynierów, którym kieruje prof. nadzw. dr hab. n. med. Piotr MALARA - stomatolog, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej i implantolog (MSc.) - tworzymy ofertę studiów podyplomowych oraz kursów i szkoleń adresowanych do lekarzy dentystów posiadających czynne prawo wykonywania zawodu.

Zdjęcie - prof. nadzw. dr hab. n. med. Piotr MALARA - stomatolog, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej i implantolog (MSc.)

 

Stomatologia Estetyczna i Cyfrowa

W nowym roku akademickim Uczelnia rozpoczyna kształcenie podyplomowe lekarzy dentystów na kierunku stomatologia estetyczna i cyfrowa.Ten kierunek studiów podyplomowych otwieramy jako pierwsi spośród niepublicznych szkół wyższych w kraju.

Stomatologia cyfrowa stała się rzeczywistością! Nowe technologie zagościły w gabinetach lekarzy stomatologów. Jak je wykorzystać zapewniając jednocześnie najlepszą opiekę pacjentom? Odpowiedzią na to pytanie jest nowy kierunek studiów w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

 

Nowe kwalifikacje lekarzy dentystów

Dzięki studiom podyplomowym w GWSH lekarze zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania estetycznych rekonstrukcji zębów oraz kompleksowej przebudowy uśmiechu przy użyciu najnowocześniejszych technik cyfrowych wykorzystujących technologię CAD/CAM. Program studiów został tak skonstruowany, aby student przeszedł przez wszystkie etapy nauki stomatologicznego leczenia estetycznego. Absolwenci nowego kierunku studiów w GWSH uzyskają unikalne umiejętności praktyczne, które będą mogli od razu wykorzystać we własnej praktyce lekarza stomatologii estetycznej.

 

Kadra i nowoczesny sprzęt

Kierownikiem studiów podyplomowych na kierunku "Stomatologia Estetyczna i Cyfrowa"
jest prof. nadzw. dr hab. n. med. Piotr Malara, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog. Doświadczenie zawodowe i szkoleniowe profesora oraz całej kadry naukowej zapewnia bardzo wysoki poziom studiów. Ponadto jako jedyna niepubliczna uczelnia akademicka w Polsce dysponujemy salą dydaktyczną wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt umożliwiający w pełni cyfrowe projektowanie i wykonywanie rekonstrukcji protetycznych i implantoprotetycznych.

 

Naszymi partnerami w prowadzeniu studiów jest firma Dentaris Szkolenia oraz Dental Holding. Szczegóły dotyczące nowego kierunku, programu studiów oraz kadry można znaleźć na naszej stronie.

 

logo gwsh.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa
im. Wojciecha Korfantego

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+