PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

GWSH na targach rehabilitacji w Łodzi

Drukuj

Jakość naszych studiów jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego od lat spotykamy się z niepełnosprawnymi, fizjoterapeutami, rehabilitantami i dostawcami sprzętu - rozmawiamy, wymieniamy się doświadczeniami i doskonalimy programy naszych studiów i kursów.

W tym roku w Łodzi byliśmy przez 3 intensywne dni i wracamy do Katowic bogatsi nie tylko o wiedzę. Nasz Dziekan i jednocześnie członek zarządu Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, docent Krzysztof Gieremek, był jurorem w odbywającym się podczas targów konkursie dla wystawców. Z kolei firma Hasmed, z którą współpracuje wykładowca GWSH dr Robert Trybulski, otrzymała Złoty Medal targów. Zdaniem zwycięzców, doktor Trybulski, jako autor badań w oparciu o które stworzono nagrodzony produkt, jest - jak o nim mówią - „ojcem tego sukcesu”. Serdecznie gratulujemy!

23. Międzynarodowe Targi Sprzętu Rehabilitacyjnego to najbardziej oczekiwane wydarzenie w branży rehabilitacyjnej w Polsce. Znane z pokazów produktów światowej klasy i innowacyjnych technologii wyznaczających nowe standardy w rehabilitacji medycznej, fizjoterapii, ortopedii oraz profilaktyce zdrowotnej. Jak co roku towarzyszyć będą spotkania dedykowane specjalistom z dziedzin rehabilitacji, fizjoterapii oraz opieki zdrowotnej.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+