PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Zapisz się na szkolenie i naucz się skutecznie negocjować

Drukuj

Jeśli chcesz nauczyć się negocjować, czuć się pewnie w sytuacjach kryzysowych, poznać uniwersalne sposoby komunikacji i zdobyć praktyczną wiedzę o zarządzaniu emocjami - to szkolenie jest dla Ciebie. Kurs „Negocjacje w praktyce” poprowadzi Marta Dargiewicz, dziennikarka, fotograf, poetka, autorka komedii kryminalnych.

Umiejętność skutecznego negocjowania jest nie do przecenienia we współczesnym świecie, zarówno w sferze zawodowej, jak i społecznej oraz prywatnej. Umieć negocjować to umieć rozmawiać i dążyć do porozumienia w oparciu o zasady szacunku do drugiego człowieka. To także potrafić się upomnieć o swoje tak, by nie zrażać do siebie innych oraz wiedzieć, jak wyjść z impasu w negocjacjach.

Termin szkolenia: 12-13 marca 2022 r.
Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Marta Dargiewicz - absolwentka Negocjacji i mediacji w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, mediator sądowy w prawach karnych, doktorantka Uniwersytetu Śląskiego ucząca studentów wydziału Komunikacji promocyjnej i kryzysowej negocjacji gospodarczych, międzykulturowych, technik negocjacji (manipulacja i perswazja) oraz warsztatu pracy negocjatora. Fotograf prowadząca własną firmę, w dorobku zawodowym posiada również doświadczenie z budowania wizerunku instytucji kulturalnych. 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+