PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

W marcu Festiwal Zdrowia i Urody w GWSH 

Drukuj

To będzie prawdziwe święto zdrowia, nauki i piękna! Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach zaprasza 4-6 marca na Festiwal Zdrowia i Urody. W programie: bezpłatne badania, warsztaty, doradztwo medyczne. Nie może tam Was zabraknąć!

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach realizuje projekt pn. „Aktywizacja dzieci i młodzieży, dorosłych oraz seniorów w zakresie upowszechniania wiedzy z dziedziny nauk medycznych. Festiwal Zdrowia i Urody”. Na realizację działań związanych z przedsięwzięciem Ministerstwo Edukacji i Nauki przyznało Uczelni środki finansowe w wysokości ogółem 900 000, 00 zł, słownie złotych: dziewięćset tysięcy złotych.

Program Festiwalu jest bogaty, a udział w warsztatach bezpłatny! Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona!

ZAPISY NA WARSZTATY

Zachęcamy do udziału w festiwalu szczególnie osoby zainteresowane zdrowym trybem życia, odnową biologiczną oraz dbające o urodę i zdrowie. W bogatym programie wydarzenia każdy znajdzie dla siebie coś interesującego, zarówno dzieci, młodzież, dorośli, jak i seniorzy. Dlatego warto wybrać się na festiwal całą rodziną. 

Jego uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się między innymi, na czym polega koreańska pielęgnacja ciała, jak zrobić krem dla mamy, poznają też ABC zdrowego odżywiania. Usłyszą cenne wskazówki na temat sposobów okiełznania stresu, zadbania o własną pamięć czy zmotywowania ucznia w zdalnej nauce. Podczas festiwalu nie zabraknie również tematów związanych z pandemią. Jak zorganizować domowy fitness w czasach koronawirusa?  Jakie należy wykonać postcovidowe badania kontrolne? To tylko niektóre z pytań, na które uczestnicy festiwalu z pewnością poznają odpowiedź. 

Termin: 4-6 marca
Miejsce: Katowice - Piotrowice ul. Kostki Napierskiego 38

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+