PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach

Drukuj

W dniach 25 – 27 października 2023 roku Akademia Górnośląska wzięła udział w 13. edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Od ponad 10 lat jest to największe wydarzenie dla firm sektora MŚP w Europie. Jedną z prelegentek panelu „Edukacja XXI wieku – jaka powinna być?” była Natalia Nowak-Trojnar, Kierowniczka Akademickiego Centrum Rekrutacji i Rozwoju Kariery AG.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw organizowany jest od 2011 roku przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. Podczas Kongresu poruszone zostały zagadnienia z zakresu: finansów i inwestycji, prawa i podatków, marketingu i sprzedaży, Smart City dla biznesu, a także Start-upów i innowacji oraz globalnego biznesu. Partnerem merytorycznym wydarzenia była Akademia Górnośląska.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest miejscem pozyskiwania nowej wiedzy, wymiany poglądów, inspiracji i nawiązywania relacji biznesowych. Kongres skierowany jest do przedsiębiorców reprezentujących sektor MŚP, ale także do wszystkich firm, organizacji i instytucji współpracujących z tym sektorem oraz tworzących warunki jego funkcjonowania i rozwoju.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+