PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Dobre CV – kluczem do sukcesu

Drukuj

Wielu młodych ludzi jeszcze podczas nauki w szkole średniej czeka na moment, kiedy rozpocznie tzw. studenckie życie. Młodzi z niecierpliwością odliczają dni, które dzielą ich od dostania się na wymarzony kierunek studiów i brania udziału w juwenaliach czy imprezach, odbywających się w akademikach.

Studenckie życie z sentymentem wspominają także ich starsi koledzy i rodzice. Jednak obecnie jego ważnym elementem staje się nie tylko nauka i zabawa, ale także... poszukiwanie pracy.

I nic dziwnego, skoro przynajmniej w niektórych zawodach konkurencja jest bardzo duża. Coraz częściej zdarza się, iż w odpowiedzi na jedną ofertę zatrudnienia  swoje dokumenty aplikacyjne składa wielu kandydatów! W tej sytuacji do zainteresowania przyszłego pracodawcy nie wystarczy tylko odpowiednie wykształcenie oraz wysłanie CV i listu motywacyjnego. Ważne, by dokumenty były perfekcyjnie przygotowane i stanowiły doskonałą wizytówkę konkretnej osoby. Przecież tylko one mogą skłonić pracodawcę do zaproszenia kandydata na rozmowę kwalifikacyjną i w konsekwencji do zatrudnienia go na danym stanowisku. 

Z tego powodu przy pisaniu CV i listu motywacyjnego najlepiej zwrócić się o pomoc do specjalisty.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, pt.: "Dobre CV kluczem do sukcesu".  z Biurem Karier GWSH.

 

Najbliższe terminy:

  • 14.02.2013 i 14.03.2013 GWSH Katowice, bud. D, pok. 106
  • 12.03.2013 Wydział Zamiejscowy Żory

godz. 10.00-13.00

 

Szczegóły: biurokarier@gwsh.pl

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+