PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Specjalna oferta językowa w GWSH!

Drukuj

Ćwicz swój angielski i przystąp do egzaminu. Proponujemy darmowy certyfikat językowy TOEIC.


Co to jest TOEIC?

Do końca lipca trwa rekrutacja osób do Projektu Certyfikat+. Jego uczestnicy dostaną bezpłatny dostęp do platformy e-learingowej (LERNI) oraz wyznaczony im zostanie jeden termin egzaminu TOEIC-również za darmo. Egzamin TOEIC to egzamin określający poziom umiejętności kursanta. Nie można go nie zdać, ale za to można osiągnąć sukces. Jest to sprawdzian dla umiejętności językowych na każdym poziomie. Przystępując do egzaminu zdobywa się punkty, których liczba zostaje wpisana na certyfikat. Żeby zdobyć ich jak najwięcej, warto wcześniej ćwiczyć rozwiązując testy, które zamieszczone są na platformie. Egzamin jest przeprowadzany na terenie naszej uczelni. W ramach projektu proponujemy egzamin Listening & Reading - TOEIC Brigde. To certyfikat z ogólnego języka angielskiego dla osób na początkowych poziomach zaawansowania.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby przystąpić do projektu?

Projekt Certyfikat+ jest realizowany przez zewnętrzną instytucję współpracującą z Górnośląską Wyższą Szkoła Handlową w Katowicach. Jest w całości bezpłatny dla uczestnika. Jakie warunki musi spełnić osoba, która chce przystąpić do programu?

  • musi mieć ukończone 18 lat
  • musi mieszkać/ pracować lub studiować w woj. śląskim
  • nie może prowadzić działalności gospodarczej

Formularze przystąpienia do Programu Certyfikat+ są dostępne w Biurze Rekrutacji Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, ul. Harcerzy Września 3, budynek A, pok.100, tel. 32 35 70 532, 32 35 70 533.

Światowe standardy

Testy TOEIC wyznaczają standardy oceny kompetencji językowych w środowisku pracy na całym świecie. Obecnie wyniki TOEICsą uznawane przez ponad 14 000 firm, agencji rządowych oraz programów nauczania języka angielskiego w ponad 160 krajach. Więcej o TOEIC

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+