PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Bieg Perła Paprocan w Tychach ze strefą fizjoterapeutyczną Akademii Górnośląskiej

Drukuj

Już wkrótce pasjonaci biegania będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu sportowym – Biegu Perła Paprocan. Organizatorzy 39. edycji przygotowali trasę pełną malowniczych widoków wokół tyskiego jeziora Paprocany, a studenci Akademii Górnośląskiej pod opieką mgr Karoliny Zięciny, fizjoterapeuty z 20-letnim doświadczeniem, zapewnią uczestnikom wsparcie w ramach strefy fizjoterapeutycznej. Do zobaczenia na starcie 17 marca 2024!

Podczas Biegu Perła Paprocan wszyscy chętni będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnej strefy fizjoterapeutycznej prowadzonej przez mgr Karolinę Zięcinę, wykładowcę Akademii Górnośląskiej. Nasz doświadczony zespół studentów kierunku Fizjoterapia będzie do dyspozycji uczestników biegu, oferując m.in.: konsultacje fizjoterapeutyczne, kinezytaping oraz masaż zawodników.

Program strefy fizjoterapeutycznej zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Rozpocznie się o godzinie 9:30 od rozgrzewki, przygotowującej uczestników do wysiłku. O 10:00 otwarte zostanie stanowisko z konsultacjami fizjoterapeutycznymi oraz kinezytapingiem, a od godziny 11:00 będzie czynna strefa masażu.Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty strefy, która będzie dostępna dla uczestników do godziny 15:00.

Bieg Perła Paprocan to doskonała okazja nie tylko do sportowej rywalizacji, ale również do zadbania o swoje zdrowie i samopoczucie pod okiem profesjonalistów. Nie przegap tej wyjątkowej szansy na aktywne spędzenie czasu w pięknych okolicznościach przyrody oraz możliwość skorzystania z fachowej opieki.

Zapraszamy wszystkich miłośników biegania i aktywnego wypoczynku do udziału w Biegu Perła Paprocan. Niech ten dzień stanie się niezapomnianym doświadczeniem pełnym sportowych emocji i profesjonalnej opieki.

Harmonogram Biegu Perła Paprocan oraz zapisy na stronie: https://perlapaprocan.pl/

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+