PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Akademia wizażu i stylizacji – projekt UE

Drukuj

Serdecznie zapraszamy Studentki GWSH do uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach z dziedziny kreowania wizerunku w ramach „Akademii wizażu i stylizacji” realizowanej w ramach projektu: „Uczelnia na miarę potrzeb – program rozwojowy GWSH w Katowicach”.

 Podczas zajęć nauczysz się jak:

  • profesjonalnie zadbać o dłonie i paznokcie,
  • poprawnie wykonać makijaż,
  • poprawnie i stylowo dobierać ubranie do urody, sylwetki i okazji,
  • stosować tajniki makijażu permanentnego i trwałego przedłużania rzęs,
  • samodzielnie wykonać manicure tradycyjny, hybrydowy i żelowy, a także poznasz techniki regenerowania paznokci.

 

Wprowadzimy Cię w sztukę makijażu permanentnego, który jest rozwiązaniem trwałym, czyni bardziej pewnym w każdej sytuacji życiowej, daje trwały zadbany wygląd i oszczędza dużo czasu. 

Nauczymy Cię jak się malować, dzięki temu będziesz mogła profesjonalnie wykonać make up codzienny i wieczorowy. Poznasz tajniki i produkty makijażu specjalnego do sesji zdjęciowych i telewizji.

Zadbamy o właściwy dobór ubrań, zrobimy analizę kolorystyczną, która odpowie na pytanie w jakich kolorach powinna być Twoja garderoba.

Zdradzimy sekrety produktów z rynku kosmetycznego, wymienimy się doświadczeniami i dobrymi radami.

 

Wiedza, którą zdobędziesz umożliwi Ci sprawne poruszanie się po rynku kosmetycznym, a praktyczne ćwiczenia pozwolą na wykonywanie wielu zabiegów nie tylko dla siebie, ale także będziesz potrafiła profesjonalne przeprowadzić je dla innych.

 

Uwaga:

  • zajęcia realizowane są w dogodnych terminach w trakcie roku akademickiego 2013/2014 (dwa semestry) i obejmują łącznie 60 godzin dydaktycznych (2 x 30 godzin/semestr).
  • chcąc przejść taki kurs indywidulanie, zapłacisz min 6000 zł, a u nas zrealizujesz go bezpłatnie!
  • szkolenia odbywają się na profesjonalnym sprzęcie oraz kosmetykach renomowanych firm.
  • Oprócz korzyści finansowych uzyskujesz dodatkowe praktyczne umiejętności potwierdzone certyfikatem projektu UE: „Akademia wizażu i stylizacji” oraz wpis w suplemencie do dyplomu ukończenia studiów wyższych ( wraz z punktami ECTS).

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach, zobowiązane są dostarczyć oryginał formularza zgłoszeniowego do Biura Projektów mieszczącego się w Budynku B pok. 403 B (4 piętro) przy ul. Harcerzy Września 5. Godziny pracy biura od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00. Formularz można złożyć również na portierni Budynku B w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Akademia wizażu i stylizacji”. Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.ump.gwsh.eu lub w Biurze Projektu.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+