PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Akademia Górnośląska i Hotel Crystal Mountain łączą siły!

Drukuj

W przepięknej górskiej scenerii, podpisaliśmy porozumienie o współpracy z Hotelem Crystal Mountain w Wiśle. Partnerstwo to zapoczątkowało nowy rozdział w edukacji i branży hotelarskiej, poszerzając horyzonty obu instytucji i otwierając widok na przyszłość. W spotkaniu wzięli udział: JM Rektor AG dr Marta Adamczyk i Prodziekan ds. kierunku Turystyka i Rekreacja dr Grzegorz Jankowski, prof. AG oraz Dyrektor Generalny Crystal Mountain Krzysztof Staniszewski.

Współpraca z Hotelem Crystal Mountain to kolejny krok naprzód dla Akademii Górnośląskiej, otwierający nowe perspektywy rozwoju. Dzięki podpisanemu porozumieniu, uczelnia nie tylko ugruntuje swoją pozycję w dziedzinie turystyki i rekreacji, ale również zaoferuje swoim studentom unikalną możliwość praktycznego zdobywania wiedzy i umiejętności, które będą kluczem do ich przyszłej kariery.

Crystal Mountain to pięciogwiazdkowy hotel położony w Wiśle, w wyjątkowo malowniczym zakątku Beskidu Śląskiego, na zboczu Góry Bukowej. Jest jednym z najbardziej prestiżowych obiektów hotelowych w regionie oferującym swoim gościom niezapomniany wypoczynek. Hotel w swojej ofercie posiada wiele atrakcji, dostępnych zarówno latem, jak i zimą, niezależnie od pogody i sposobu wypoczywania – czy są to wakacje z rodziną, weekend we dwoje czy spotkanie biznesowe.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+