PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Rozdanie dyplomów ukończenia studiów w Wydziale Zamiejscowym w Żorach

Drukuj

12 października br., w Wydziale Zamiejscowym AG w Żorach odbyło się rozdanie dyplomów poświadczających zdobycie wykształcenia wyższego na kierunkach: Zarządzanie I i II stopnia, Administracja I i II stopnia oraz Finanse i rachunkowość I stopnia.

Uroczystość otworzył Dziekan Wydziału Zamiejscowego AG w Żorach dr Aleksander Wolski, prof. AG, wygłaszając przemówienie z podziękowaniami i wyrazami dumy kierowanymi w stronę dyplomantów. Następnie wręczono dyplomy, nie zabrakło poczęstunku, rozmów w przyjacielskiej atmosferze, wspomnień związanych z całym cyklem studiowania.

 

Dyplomy wręczali: Prodziekan ds. kierunku Zarządzanie dr Katarzyna Czech, Prodziekan ds. kierunków Prawo oraz Administracja dr Katarzyna Płonka-Bielenin oraz Prodziekan ds. kierunku Finanse i Rachunkowość dr inż. Bogusław Jędrzejas. Podczas uroczystości obecni byli także Dziekan ds. studenckich Akademii Górnośląskiej Sylwia Jurkowska oraz zaproszeni goście: Dominik Krusberski – Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Żory, Gabriela Król – Prezes Żorskiej Izby Gospodarczej, Andrzej Zabiegliński – Wiceprezes, Członek Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Maria Lach – Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim. 

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Mamy nadzieję, że będą Państwo miło wspominać czas spędzony w murach Akademii Górnośląskiej.

Zachęcamy do obejrzenia kliku zdjęć z uroczystości.

 

 

 

 

 

 

Pamiątkowa fotogaleria dostępna także tutaj.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+