PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Prorektorzy AG powołani na nowych członków Rady RIPH w Gliwicach i Rady RIG w Katowicach

Drukuj

Z przyjemnością informujemy, że władze naszej Uczelni Pani dr Joanna Strzelczyk-Łucka, prof. AG - Prorektor ds. kształcenia i Pani Marta Adamczyk - Prorektor ds. organizacji i rozwoju zostały powołane na członków Rady Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach oraz Rady Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

 

 

 

21 czerwca 2023 r. odbyło się w siedzibie firmy EMT-Systems w Gliwicach Walne Zgromadzenie członków Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach. Do Rady powołano 23 członków, w tym Panią dr Joannę Strzelczyk-Łucką - Prorektor ds. kształcenia AG. Pierwsze Zgromadzenie nowo powołanej Rady RIPH, odbyło się w dniu 27 czerwca w siedzibie Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach.

29 czerwca 2023 r. w Hotelu Vienna House Easy by Wyndham w Katowicach odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Uczestnicy Zgromadzenia poparli kandydatury nowych Członków Rady, w tym Pani Marty Adamczyk - Prorektor ds. organizacji i rozwoju AG. Podczas obrad podsumowane zostały ostatnie 5 lat działania RIG.

Wszystkim nowo powołanym członkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych. 

 

 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+