PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

I Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Wyzwania i zagrożenia XXI wieku”

Drukuj

Tydzień rozpoczęliśmy od I Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Wyzwania i zagrożenia XXI wieku”, zorganizowanej przez Katedrę Kosmetologii oraz Katedrę Zarządzania i Marketingu Akademii Górnośląskiej.

Konferencja dotyczyła wyzwań jakie stanęły przed człowiekiem w obliczu problemów i zagrożeń współczesnego świata, m.in. wojny, pandemii, kryzysu gospodarczego. Wydarzenie otworzyła JM Rektor AG dr Marta Adamczyk.

Zrównoważona komunikacja marketingowa, czyli jak manipulacje i fałszywe obietnice wpływają na wizerunek marki, prawda o składnikach kosmetyków czy też próba znalezienia odpowiedzi na pytanie czy tzw. marketing inkluzywny może zaspokoić oczekiwania młodych konsumentów - to tylko niektóre z poruszanych podczas prelekcji tematów. 

Konferencja podzielona na dwie sesje: medyczną oraz biznesową pozwoliła słuchaczom na rozpatrywanie problemów i zagrożeń z jakimi mierzy się współczesny świat na różnych płaszczyznach: zdrowotnej, prawnej, ekonomicznej, społecznej, politycznej oraz kulturalnej. Dzięki szerokiemu zakresowi tematycznemu wydarzenie stało się platformą do wymiany wiedzy, doświadczeń i inspirującej dyskusji ekspertów.

Pełny program konferencji

 

 

 

 

 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+