PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Drukuj

Konferencja odbędzie się w dniach 16-17 maja 2024 r. we Lwowie i zgromadzi uczonych z różnych krajów, w tym Polski, Ukrainy, Turcji, Litwy, USA i Brazylii. Dyskusja będzie dotyczyła tematów związanych ze sportem, edukacją fizyczną oraz zdrowiem.

Program konferencji obejmuje różne sesje plenarne, w których prezentowane będą badania i studia przypadków dotyczące m.in. terapii sportowej, psychologii sportu, fizjoterapii oraz zarządzania w sporcie. Sesje te będą prowadzone przez naukowców i ekspertów w swoich dziedzinach.

Podczas konferencji zaplanowano także sesje naukowe poświęcone metodom treningowym w różnych dyscyplinach sportowych, takich jak siatkówka, tenis, gimnastyka, a także zagadnienia dotyczące fizjoterapii i rehabilitacji sportowej.

Organizatorzy zapewniają, że wydarzenie będzie okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń między uczestnikami z różnych krajów, co przyczyni się do rozwoju nauk o sporcie i lepszego zrozumienia roli aktywności fizycznej w promowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia.

Doktor Robert Trybulski, prof. AG, jako jeden z prelegentów (a także członek komitetu naukowego) wygłosi wykład na temat terapii kontrastowej w regeneracji sportowej. W komitecie naukowym konferencji zasiadać będzie również Prodziekan ds. kierunku Fizjoterapia, doc. dr Krzysztof Gieremek, prof. AG.

Program konferencji do pobrania

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+