PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

LATO W MIEŚCIE z Akademią Górnośląską powraca!

Drukuj

Po sukcesie zeszłorocznej edycji, zapraszamy wszystkich do udziału w tegorocznych cyklicznych wydarzeniach sportowych: "Zumbowy Powiew Lata", "Lato na Kółkach" oraz "Letnie Sesje Jogi". Startujemy już 6 lipca!

Projekt skierowany jest do społeczności studenckiej Akademii Górnośląskiej w Katowicach, uczniów okolicznych szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz mieszkańców aglomeracji Górnośląskiej. 
 
Zajęcia będą odbywać się w okresie wakacji w sobotnie poranki.
 
Kalendarium zajęć dostępne TUTAJ!
 
Miejscem odbywania się naszego wydarzenia będzie teren wokół Wodnego Placu Zabaw w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Przy ścisłej współpracy z MOSiR Katowice gwarantujemy zajęcia na świeżym powietrzu, które roztańczą miłośników zumby oraz pozwolą na praktykowanie jogi w celu zwiększenia zakresu ruchów i obniżenia napięcia emocjonalnego. Cotygodniowe wycieczki rowerowe, obejmujące różnorodne trasy, umożliwią zwiedzanie malowniczych krajobrazów naszego regionu. Wszystkie organizowane warsztaty będą prowadzone przez specjalistów z dużym doświadczeniem.
 
Zajęcia są bezpłatne, a każda osoba, która chce wziąć w nich udział, zobligowana jest do wypełnienia formularza rejestracyjnego dostępnego TUTAJ!
 
Bądź częścią naszej letniej zabawy!
 
Partner współorganizujący MOSiR Katowice
Patronat medialny Goniec Górnośląski
 
 
logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+