PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Bal Absolwenta – Tu zaczęła się przyszłość!

Drukuj

Odebranie dyplomu ukończenia studiów nie musi oznaczać końca przygody z Akademią Górnośląską! Od lat nasza Uczelnia kładzie duży nacisk na budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji nie tylko ze studentami, ale także ze swoimi absolwentami – stąd narodził się pomysł na Bal Absolwenta, który połączy pokolenia najmłodszych i tych nieco starszych absolwentów.

Mamy zaszczyt zaprosić Absolwentów Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego, Akademii Górnośląskiej im. Wojciecha Korfantego oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka na BAL ABSOLWENTA.

Wspólna zabawa odbędzie się 23 września 2023 r. w Hotelu Arsenal w Chorzowie, rozpoczęcie o godzinie 19:00. 

Bal Absolwentów to doskonała okazja do spotkania po latach znajomych ze studiów, integracji środowiska akademickiego AG, a także do celebrowania obchodzonego w naszej uczelni Roku Wojciecha Korfantego – patrona Akademii Górnośląskiej. W tym niezwykłym wydarzeniu otoczeni będziemy przyjaciółmi, aby wspólnie świętować nasze osiągnięcia i zakończenie edukacyjnej podróży. To także idealna okazja do podziękowania tym wszystkim, którzy byli dla nas inspiracją i wspierali nas dodając nam siły, odwagi i determinacji do działania.

Gwarantujemy moc atrakcji oraz zabawę do białego rana w znakomitym towarzystwie! Imprezę poprowadzi Krzysztof Jankowski JANKES - absolwent Akademii Górnośląskiej w Katowicach, dziennikarz muzyczny, prezenter radiowy i telewizyjny, laureat nagrody „As GWSH” w kategorii Pasjonat. O niezapomnianą atmosferę Balu i oprawę muzyczną zadbają profesjonalni artyści z zespołu SIDOR x S-AGE, czyli Marcin Sidor i Szymon Herbuś. Cała impreza zostanie uwieczniona przez profesjonalnego fotografa, tak aby balowe wspomnienia pozostały z nami na długie lata. Serdecznie zachęcamy Państwa do przybycia na Bal w stroju wieczorowym, abyście mogli czuć się wyjątkowo i podkreślić doniosłość tego wydarzenia.

Liczymy na Państwa obecność i nie możemy się doczekać, aby świętować razem z Państwem ten wyjątkowy moment.

Koszt udziału w imprezie to 420 zł/osoba. Każdy uczestnik może zaprosić osobę towarzyszącą, cena jej uczestnictwa w Balu również wynosi 420 zł.

Rejestracja na Bal odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy TUTAJ

 

 

Patronem medialnym Tygodnia Przyszłości zostało Radio Eska oraz portal edukacyjny Perspektywy. Zapraszamy do zapoznania się z publikacją na temat wydarzenia TUTAJ

Partnerem Balu Absolwenta jest Enea.

Sponsorzy wydarzenia: DRZAZGA CLINIC, GLOBAL IMPACT BEATA DRZAZGA, BetaMed S.A., Whisky & Spirit House

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa, Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski oraz Prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+