PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Zapraszamy na warsztaty - jak poradzić sobie z traumą?

Drukuj

Do 20 września można zapisać się na warsztaty poświęcone zagadnieniu radzenia sobie z traumą. Poprowadzi je znany na świecie ekspert dr Roni Berger.

W wykładzie otwierającym oraz warsztacie z udziałem specjalistów i studentów w ramach cyklu spotkań dotyczących modelu terapeutycznego - „Terapia Skoncentrowana na Współczuciu dla uchodźców i innych osób, które przeżyły traumę”.

Spotkania odbędą się: 3 października 2022 r. (wykład otwierający) o godz. 10.00 oraz 5 października 2022 r. (warsztat specjalistyczny) o godz.14.00 w siedzibie Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach przy ul. Rolnej 43.

Przedmiotem spotkań będzie zaprezentowanie nowego, innowacyjnego modelu pracy z osobami, które przeżyły traumę, w tym uchodźcami wojennymi i innymi osobami, które przeżyły traumę cywilną. Przedstawi go światowej klasy specjalista i praktyk w dziedzinie psychologicznego przygotowania do terroryzmu i innych katastrof oraz radzenia sobie z ich następstwami – dr Roni Bergera. To ekspert Center for Compassion and Altruism Research and Education na Uniwersytecie Stanforda, starszy psycholog kliniczny, uznany na arenie międzynarodowej ekspert w dziedzinie psychologicznego przygotowania do terroryzmu i innych katastrof oraz radzenia sobie z ich następstwami.

Warsztaty są bezpłatne. Termin zgłoszenia upływa 20 września. Szczegóły znajdziesz tutaj: Program ramowy

 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+