PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

„Studia w GWSH zapewniły mi awans”

Drukuj

Bartosz Nowak jest studentem kierunku Zarządzanie. Po zdobyciu licencjata zdecydował się kontynuować naukę na studiach II stopnia. W GWSH znalazł to, na czym mu zależało. Świetnych praktyków jako wykładowców.

Liczyłem na wiedzę praktyczną. Nie zawiodłem się 

- Zarządzanie było dla mnie czymś oczywistym – mówi Bartosz Nowak pytany o wybór kierunku i uczelni. – Miałem już doświadczenie zawodowe na stanowisku kierownika regionalnego w dużej firmie. Szukałem możliwości rozwoju, usystematyzowania wiedzy, chciałem usłyszeć co mają do powiedzenia praktycy z dużo większym doświadczenie od mojego. Szukałem uczelni, która stawia na wiedzę praktyczną. I nie pomyliłem się – zapewnia. - Wykładowcy w GWSH przybliżyli mi tajniki marketingi i sprzedaży, bo taką specjalność wybrałem na początku. 

Determinacja się opłaca 

Zdobycie tytuły licencjata pozwoliło panu Bartoszowi awansować w firmie. Dyplom zapewnił mu wyższe, bardziej samodzielne i odpowiedzialne stanowisko. To tylko utwierdziło go w decyzji o kontynuowaniu studiów na kierunku Zarządzanie. – Determinacja jest bardzo ważna. Dotyczy ona wszystkich dziedzin życia również studiów - uważa nasz rozmówca. Dlatego pytany o godzenie pracy w pełnym wymiarze ze studiami nie widzi kłopotu. – Tym bardziej, że plan zajęć praktycznie jest niezmienny. Wszystko można sobie ułożyć z dużo większym wyprzedzeniem – dodaje. - Często słyszę opinie, że ludzie rezygnują ze studiów na korzyść kursów. Bo szybciej można zdobyć umiejętności praktyczne. A to nie prawda. Praktykę zawsze warto łączyć z teorią – mówi Bartosz Nowak. 

Jestem zadowolony z wyboru GWSH 

Wiedząc jak ważne jest doświadczenie zdobyte na studiach chce pomóc innym studentkom i studentom. Wspólnie ze swoją promotor, dr Anną Sobczyk-Kolbuch, planują przygotować praktyki w firmie, w której pracuje pan Bartosz. Mogliby z nich skorzystać studenci z zagranicy, którzy wybierają Zarządzanie międzynarodowe w GWSH. - Na razie plany krzyżuje pandemia, ale warto być przygotowanym – mówi. Ten wspólny pomysł to promocja uczelni, z której jak mówi, jest dumny. - Z przyjemnością wziąłem udział w sesji zdjęciowej, żeby móc swoim wizerunkiem reklamować studia. Czuję dumę i odpowiedzialność. - Jeśli uczelnia widzi we mnie co najmniej tyle dobrego, co ja w uczelni to wspaniale. Na zasadzie synergii możemy się uzupełniać. Jestem z tych, którzy są bardzo zadowolenia z wyboru – zapewnia Bartosz Nowak. 

Możemy tylko dodać, że cała przyjemność po stronie uczelni.

Prowadzony przez GWSH kierunek studiów I i II stopnia Zarządzanie, zajął 10 miejsce w Ogólnopolskim „Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2020”, klasyfikującym zarówno uczelnie publiczne, jak i niepubliczne.

Zapraszamy do GWSH! https://www.gwsh.pl/studia/zarzadzanie.html

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+