PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Znajdź stypendium dopasowane do Ciebie

Drukuj

W Polsce istnieje ponad 370 instytucji realizujących społeczne programy stypendialne. Informacje na ten temat zebrała Fundacja Dobra Sieć. Dzięki stworzonej bazie w |Internecie możesz sprawdzić możliwości swojego rozwoju.

Jesteś uczniem, studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? A może masz artystyczną duszę? Sprawdź, jakie masz możliwości finansowania dalszego rozwoju! Polska i zagraniczna oferta stypendiów jest ogromna, a programy skierowane są do bardzo zróżnicowanych grup odbiorców. 

Fundacja Dobra Sieć tworzy serwis www.mojestypendium.pl, w którym informuje o programach stypendialnych oferowanych przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, uczelnie i firmy. Strona jest bazą aktualnych ofert skierowanych do uczniów, studentów, doktorantów oraz osób utalentowanych artystycznie lub sportowo. W bazie serwisu zgromadzono do ponad 10 tysięcy informacji dotyczących stypendiów, staży i konkursów!  

W serwisie www.mojestypendium.pl można znaleźć również bazę aktualnych stypendiów, staży i konkursów czy wskazówki, jak starać się o stypendia

Serwis powstał w 2006 r., prowadzony jest przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności.

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+