PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Atrakcyjny kierunek w GWSH

Drukuj

Pochodzą z różnych krajów, mają swoje pasje i zainteresowania, są ciekawi świata i otwarci na nowe wyzwania. 24. osobowa grupa studentów „International Business and Tourism" – nowej specjalności na Wydziale Zarządzania w GWSH, rozpoczyna właśnie przygodę z nauką w naszej Uczelni.

 „International Business and Tourism" w GWSH

Oferta przygotowana przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach jest niezwykle atrakcyjna.
– Będąc uczelnią niepubliczną, proponujemy bezpłatne studia licencjackie, w całości prowadzone w języku angielskim – mówi dr Anna Sobczyk-Kolbuch, Prodziekan ds. rozwoju naukowego i współpracy z zagranicą, która jest kierownikiem merytorycznym projektu. - Przygotowaliśmy niezwykle interesujący program specjalności "International Business and Tourism”, który gwarantuje doskonałe przygotowanie do pracy na międzynarodowym rynku.

W trakcie trzech lat (studia I stopnia, licencjackie), słuchacze poznają mechanizmy zarządzania, administracji oraz strategii marketingowych, realizowanych w dużych przedsiębiorstwach. Wśród przedmiotów IBT jest mikroekonomia, zarządzanie, prawo, turystyka, a także zagadnienia z psychologii.

Obowiązuje j. angielski

Studia na nowej specjalności rozpoczęli zarówno Polacy, jak i młodzi ludzie z zagranicy. Obowiązuje język angielski. - Jest duża różnorodność naszych studentów. Dbamy o to, aby mieli kontakty z innymi studentami, przede wszystkim z tymi, którzy studiują w GWSH w ramach programu Erasmus+ - zaznacza Prodziekan Sobczyk-Kolbuch. – Bardzo chciałam, aby kierunek został uruchomiony. Ma to ogromne znaczenie dla naszej Uczelni. Z pewnością odwiedzi nas jeszcze więcej wykładowców z uczelni zagranicznych.

Dynamiczny rynek pracy w obecnych warunkach powoduje, że absolwent nowej specjalności w GWSH będzie przygotowany zarówno pod względem teoretycznym, jak i praktycznym do pracy zawodowej. Doświadczenie zdobyte w trakcie studiów pomoże absolwentom w odnajdywaniu rozwiązań w trudnych sytuacjach gospodarczych nie tylko na rynku polskim, ale również międzynarodowym.

Dr Anna Sobczyk-Kolbuch, Prodziekan ds. rozwoju naukowego i współpracy z zagranicą wspólnie z pracownikami Działu Współpracy z Zagranicą.

Studenci „International Business and Tourism" w GWSH.

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+