PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Kandydaci w wyborach do Rady Studentów

Drukuj

Przedstawiamy osoby, które zgłosiły swoją kandydaturę do Rady Studentów GWSH. Wkrótce głosowanie na przewodniczącego.

Poniżej prezentujemy kandydatów na przewodniczącego Rady Studentów w GWSH. Przypominamy, że głosowanie na przewodniczącego Rady odbędzie się w formie elektronicznej. W celu weryfikacji statusu studenta formularz do głosowania będzie dostępny po zalogowaniu się na osobiste konto studenckie. 

Termin wyborów: od 8 czerwca 2019 r. – 14 czerwca 2019 r. (włącznie)
Za względu na awarię systemu informatycznego, wybory odbędą się w późniejszym terminie - o czym poinformujemy.

 

Katarzyna Boduch

Studentka pierwszego roku fizjoterapii. Jej hobby to pływanie. Swoją pasją zaraża innych prowadząc zajęcia z pływania. Poza tym jest czynnym ratownikiem WOPR. Oprócz sportu uwielbia muzykę. Podkreśla, że jest osobą otwartą, łatwo nawiązuje kontakty. - Zawsze ambitnie dążę do celu – zaznacza Kasia i dodaje, że zapewni  reprezentację w Radzie wszystkim studentom z Budynku C.

 

 

Karolina Libertowska

Doskonale znana ze swojej pracy w Radzie Studentów GWSH, w której działa od czterech lat. Nie kojarzycie Karoliny? Kilka miesięcy temu szczęśliwie zmieniła nazwisko. Wcześniej Karolina Bieda starała się, aby GWSH było nie tylko miejscem nauki, ale również integracji i studenckiej zabawy. Prywatnie jest osobą, która uwielbia spędzać czas z ludźmi. Nie ma dla niej rzeczy nie możliwych, a zrobione jest zawsze lepsze od doskonałego. - Jestem pewna, że w ostatni rok mojej działalności (bo to też ostatni mój rok na uczelni) będziemy się świetnie razem bawić! – dodaje Karolina.

 

Weronika Zielińska

Studentka pierwszego roku prawa w GWSH. Od początku swojej przygody ze studiami angażuje się w sprawy uczelni. Aktywnie współpracuje z Radą Studentów zdobywając nowe doświadczenie i umiejętności. Teraz chce zostać częścią Rady Studentów GWSH. Nie boi się nowych wyzwań i pracy. - Moim celem jest, aby każdy student czuł się jeszcze lepiej w murach naszej uczelni!- dodaje Weronika. 

 

 

Jonasz Chudzik

Student psychologii w GWSH. W przyszłości planuje wstąpić do Policji lub służb, które niosą pomoc. Jest instruktorem i animatorem firmy eventowej „Aktywni”. Kocha sport począwszy od spływów, rejsów, górskich wędrówek po narciarstwo i strzelectwo. Od wielu lat działa w związku harcerstwa polskiego. Z Radą Studentów w GWSH związany jest od dwóch lat, w ubiegłym roku pełni funkcję Przewodniczącego ds. PR. Aktywnie angażuję się w sprawy naszej uczelni. Zawsze pomocy podczas dni otwartych, targów czy inne ważnych wydarzeń.

 

Wojciech Magierowski

Student drugiego roku prawa stacjonarnego w GWSH. Od roku działa w Radzie Studentów i pełni funkcję II wiceprzewodniczącego Rady. Tak jak obiecał, reaktywował w tym czasie Klub Sportowy AZS w GWSH, a nasi studenci osiągają świetne wyniki na zawodach reprezentując nasza uczelnię. Przypomnijmy m.in. złoty medal w tenisie, czy srebro w judo. Jakie ma plany na przyszły rok? - Oprócz organizacji wyjazdu integracyjnego studentów, chciałbym powołać sekcję siatkówki, która będzie reprezentować naszą uczelnię w zawodach międzyuczelnianych. Postaram się o rozsądny termin rezerwacji sali gimnastycznej – dodaje Wojtek.

 

 

 

 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+