PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Salon Maturzystów 2018

Drukuj

17 i 18 września spotkamy się z maturzystami na jedynej w swoim rodzaju imprezie edukacyjnej, organizowanej już od 12 lat.

Śląski Salon Maturzystów 2018

Organizowany w szesnastu miastach akademickich w Polsce – Salon Maturzystów Perspektywy - to miejsce spotkań kandydatów na studia z przedstawicielami uczelni oraz z reprezentantami Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych.

Jak podkreślają organizatorzyjest to jedyne miejsce, gdzie matura „spotyka się” ze studiami. Termin „spotkania” nie jest przypadkowy, bo do końca września uczniowie ostatnich klas liceów i techników muszą złożyć deklaracje maturalne. Jeśli wiedzą, co i gdzie chcą studiować, mogą idealnie dopasować zestaw przedmiotów maturalnych do wymagań uczelni na kierunkach, które ich interesują.

Stoisko Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach będzie jednym z wystawców podczas Salonu Maturzystów w Katowicach oraz w Gliwicach. Maturzyści będą mogli zapoznać się z ofertą naszej Uczelni oraz wymaganiami rekrutacyjnymi.

Czekamy na maturzystów:

17 września - Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego,
                        ul. Bankowa 11, Katowice, godz. 8.30-15.00

18 września - Politechnika Śląska, Centrum Edukacyjno-Kongresowe
                        ul. Konarskiego 18b, Gliwice, godz. 8.30-15.00

Dzięki temu, że w programie Salonu są także spotkania z przedstawicielami Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych, uczniowie mają okazję skorzystać z rad ekspertów i zdobyć wszelkie informacje na temat matury.

Program Śląskiego Salonu Maturzystów w Katowicach
Program Śląskiego Salonu Maturzystów w Gliwicach

 

 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+