PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Szukamy pacjentów symulowanych do współpracy

Drukuj

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach kierunek Pielęgniarstwo rozpoczyna nabór do „Programu Standaryzowanego/Symulowanego Pacjenta. Mile widziani kandydaci z umiejętnościami aktorskimi.

Włączenie Pacjentów Standaryzowanych/Symulowanych do zajęć praktycznych, szkoleń i egzaminów zawodowych pomoże w procesie kształcenia studentów. Sytuacje kliniczne z pacjentami-aktorami, pozwolą studentom Pielęgniarstwa zdobyć umiejętności techniczne oraz komunikacyjne w zakresie dobrej relacji z pacjentem. 

Kim jest Pacjent Symulowany/Standaryzowany?

Pacjent Symulowany to osoba, która w sposób realny odtworzy objawy choroby i towarzyszące temu emocje. Pacjent Standaryzowany odgrywa rolę w sposób powtarzalny tzn. odgrywa tę sama rolę wiele razy dając możliwość przećwiczenia wszystkim studentom poszczególnych elementów. Osoby, z którymi podejmiemy współpracę, zostaną przeszkolone przez specjalistów i będą ogrywały rolę w oparciu o przygotowany scenariusz symulacyjny.

Kto może zostać Pacjentem Standaryzowanym/Symulowanym?

Szukamy osób powyżej 18 roku życia.

  • kreatywnych,
  • lubiących pracę w zespole,
  • otwartych na współpracę,
  • wyrozumiałych.

Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 20 złotych brutto za godzinę.

Kontakt

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 32 3570632 lub mailowy anna.ciolek@gwsh.pl. Formularz zgłoszeniowy można pobrać na stronie www.gwsh.pl/csm/ lub w Biurze Projektów GWSH w Katowicach
ul. Harcerzy września 1939 nr 3, budynek A pokój 002.

Wypełnione formularze prosimy przesłać do dnia 27 września e-mailem anna.ciolek@gwsh.pl lub pocztą na adres Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa, ul. Harcerzy Września 1939 nr 3, 40-659 Katowice z dopiskiem REKRUTACJA PACJENTA STANDARYZOWANEGO.

Rekrutacja odbędzie się 30 września 2019 od godz. 10.00 do 17.00 w GWSH w Katowicach, Budynek B III piętro pokój B 312.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+