PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Obrony online w GWSH

Drukuj

Pierwsze obrony online w historii naszej uczelni odbyły się 2 kwietnia. Egzamin dyplomowy zdawali absolwenci Pielęgniarstwa w GWSH.

Zgodnie z wymogami formalnymi i z zachowaniem bezpieczeństwa w czasie epidemii przeprowadzone zostały obrony prac dyplomowych w GWSH. Do egzaminu przystąpiły 32 osoby. To absolwentki i absolwenci kierunku Pielęgniarstwo I stopnia. Każdy z nich łączył się na Skype z komisją egzaminacyjną, promotorem i recenzentem. Wszyscy pracowali zdalnie i bezpiecznie w swoich domach.

Obrony online w GWSH

Obrony online były wyzwaniem, ale katedra pielęgniarstwa przygotowała się perfekcyjnie. Każdy z absolwentów miał wyznaczony swój czas na połączenie się z komisją. Procedury obowiązywały dokładnie te same jak przy obronie tradycyjnej. Udało się połączyć ze wszystkimi absolwentami. Teraz już wszyscy z tytułem licencjata pielęgniarstwa. 

Gratulujemy i jesteśmy dumni, że pierwsze obrony odbyły się na tym właśnie kierunku. To bardzo wymowne. Służby medyczne są dziś na pierwszej linii frontu podczas walki z wirusem. Dla naszej uczelni to zaszczyt kształcić kadry, które są potrzebne nam wszytskim, całemu społeczeństwu.

 

Prodziekan ds. kierunku Pielęgniarstwo w GWSH mgr Barbara Błaszkiewicz podczas przeprowadzania egzaminu dyplomowego.

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+