PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Na zajęcia wspólnie z Mamą. Nietypowe ćwiczenia na Kosmetologii

Drukuj

Studentki GWSH sprawiły swoim Mamom nietuzinkowy prezent. Z okazji Dnia Matki zaprosiły je w sobotę na zajęcia, w czasie których Panie zostały poddane zabiegom, miłym każdej kobiecie.

Afrodyta z myślą o mamach

Wyjątkowy zabieg na wyjątkową okazję. Wykładowczyni Małgorzata Janiczek zaplanowała na sobotnie zajęcia
(26 maja) zabieg na twarz „Afrodyta”. Niweluje on niekorzystne skutki codzienności i przywraca skórze blask oraz zdrowy wygląd. Wszystko z myślą o mamach studentek, które zostały zaproszone do GWSH z okazji Dnia Matki. Pielęgnacja i relaks okazały się najlepszym prezentem z okazji ich święta.

Niecodzienne zajęcia na Kosmetologii GWSH

Studentki IV semestru studiów I stopnia Kosmetologii, spędziły zajęcia w sobotę wraz ze swoimi mamami. Zaproszenie przyjęły wszystkie panie. Dla niektórych była to pierwsza okazja, aby skorzystać z zabiegu wykonywanego przez córkę. Dziewczyny zaopiekowały się swoimi klientkami w wyjątkowy sposób. Relaksacyjna muzyka, kawa, słodkości i kwiaty dopełniły wyjątkową atmosferę tego dnia.

Czas dla mamy i córki

-  Jesteśmy zachwycone! - zgodnie stwierdziły panie, które skorzystały z zaproszenia Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Dla studentek i ich wykładowczyni była to najcenniejsza opinia. Zabieg dla ukochanej osoby jest zawsze nie lada wyzwaniem. Matki miały się poczuć tego dnia wyjątkowo i tak się stało. Jesteśmy dumni, że GWSH przyczyniła się do uśmiechu na twarzach naszych wyjątkowych gości.

Zdjęcia z zajęć 26 maja.

 

 

 

 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+