PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Ucz się języków obcych, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Za darmo!

Drukuj

Zapraszamy studentów GWSH do projektu Certyfikat dla Ciebie. Proponujemy e-learningowe kursy z angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego czy hiszpańskiego.

Projekt Certyfikat dla Ciebie

W ramach projektu, nasi studenci, którzy do niego przystąpią, mogą korzystać z platformy e-learningowej (www.lerni.us). Znajdą na niej pięć języków. Do wyboru - angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański i dodatkowo angielski biznesowy. Słówka, wymowa, gramatyka … Można rozpocząć naukę od poziomu dla początkujących lub wybrać poziom wyższy. To również możliwość odświeżenia znajomości języka obcego. Zaletą jest to, że można uczyć się kilku języków jednocześnie.

Nauka języków za darmo

Projekt jest dofinansowany ze środków UE. Dzięki temu studenci, którzy wezmą w nim udział, mają darmowy dostęp do platformy e-learningowej. Co więcej, w ramach projektu Certyfikat dla Ciebie znajomość jednego języka obcego zostanie potwierdzona egzaminem.

Bezpłatny, międzynarodowy certyfikat językowy

Udział w projekcie pozwala na bezpłatne przystąpienie do egzaminu międzynarodowego z języka angielskiego, enPro. Jeśli student będzie chciał zdobyć dodatkowe certyfikaty, nie ma problemu. Jednak tylko egzamin z języka angielskiego jest bezpłatny. Pozostałe są już płatne. Egzamin enPro skierowany jest do ludzi wchodzących na rynek pracy i osób, dla których awans zawodowy jest istotny.

  • Egzamin, którego nie można nie zdać!

Do egzaminu należy przystąpić, ale nie można go nie zdać! Co to znaczy? Na certyfikacie wpisany zostanie poziom CEFR (skala Rady Europy od A1 do C2) odpowiadający liczbie zdobytych punktów. Nie ma wymaganej liczby punktów, jak w przypadku innych egzaminów językowych. Egzamin pisemny odbędzie się w GWSH.

Więcej informacji o egzaminie

Pełny test próbny do pobrania

enPro to egzamin, do którego warto przystąpić. Można zweryfikować swoja wiedzę. Wyniki są znane tylko osobie zdającej. Egzamin pisemny odbędzie się w GWSH. 

Jak zacząć naukę?

Wystarczy podpisać umowę. Na tej podstawie otrzymasz dostęp do platformy. Zapraszamy do dr Anny Sobczyk-Kolbuch, Prodziekan ds. Współpracy z zagranicą: e-mail: annask@gwsh.pl, kom.: +48 607 268 514, Budynek A, pokój A004.

 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+