PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Bezpłatne studia z wykładowym angielskim. Ostatnie wolne miejsca!

Drukuj

Pomyśl o swojej przyszłości i zdobądź wykształcenie, które gwarantuje Ci dobry start. Aplikuj do GWSH! Studiuj "International Business and Tourism”.

 

Wydział Zarządzania GWSH oferuje od nowego roku akademickiego stacjonarne studia licencjackie, na których językiem wykładowym będzie angielski. Proponowana specjalność to "International Business and Tourism". Studia to projekt unijny, co oznacza całkowite dofinansowanie dla studenta.

Co zapewniamy?

  • nowoczesny program studiów
  • praktykę w międzynarodowych firmach,
  • możliwość zdania egzaminu Cambrigde ESOL - BEC (Business English Certificate)

W trakcie trzech lat (studia I stopnia, licencjackie) słuchacze poznają mechanizmy zarządzania, administracji oraz strategii marketingowych, realizowanych w dużych przedsiębiorstwach.

Po ukończeniu "International Business and Tourism” studenci będą mogli kontynuować naukę na studiach II stopnia magisterskich lub rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowych firmach. Uzyskane kwalifikacje i umiejętności pozwolą na dalszy rozwój zawodowy w anglojęzycznym środowisku biznesowym. 

Dodatkowo w trakcie trwania studiów studenci będą mieli okazję zdać egzamin Cambrigde ESOL - BEC (Business English Certificate), który jest uznanym przez środowisko biznesowe. Egzamin BEC jest powszechnie rozpoznawanym certyfikatem potwierdzającym znajomość praktyczną języka biznesu w kraju i za granicą, zwłaszcza wśród międzynarodowych koncernów.  

Studiuj po angielsku!

Absolwent nowej specjalności w GWSH będzie przygotowany zarówno pod względem teoretycznym, jak i praktycznym do pracy zawodowej. Doświadczenie zdobyte w trakcie studiów zdecydowanie ułatwi start w życiu zawodowym.

Studia rozpoczną się w październiku 2018 roku i będą prowadzone przez 6 semestrów. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Nie czekaj. Zadbaj o swoją przyszłość.

Szczegóły na: http://www.gwsh.pl/zp/zp-zadanie1.html

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+