PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Najmłodsi studenci w świecie multimediów

Drukuj

Zapowiada się niezwykle ciekawy rok akademicki Śląskiego Uniwersytetu Dziecięcego Gaudeamus, działającego w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

Warsztaty aktorskie, dziennikarskie, zajęcia z fotografii i kompendium wiedzy o filmie. Harmonogram zajęć w ramach Śląskiego Uniwersytetu Dziecięcego Gaudeamus zaspokoi nawet najbardziej ciekawskich studentów. Tematem przewodnim zajęć w semestrze zimowym 2018/2019 będzie "Świat multimediów".

 

Spotkania odbywające się w ramach ŚUDG prowadzone są w cyklu rocznym, zwanym rokiem akademicki, który podzielony jest na dwa semestry. Słuchaczami są dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

Celem działania ŚUDG jest rozbudzenie w dzieciach chęci poznawania świata, umożliwienie rozwiązywania zagadek życia codziennego, odkrywanie nauki. Dzieci uczestniczą w  prowadzonych w prostej i przystępnej formie wykładach oraz w kreatywnych warsztatach, które rozwijają ich wyobraźnię. Poza tym mogą się poczuć jak prawdziwi studenci!

Inauguracje tegorocznych zajęć Śląskiego Uniwersytetu Dziecięcego Gaudeamus wraz z wręczeniem indeksów zaplanowano na 22 września. Cały czas trwają zapisy kandydatów na najmłodszych studentów. Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na naszej stronie http://www.gwsh.pl/gaudeamus.

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+