PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Dołącz do nas od marca!

Drukuj

Po co czekać do października, skoro można zacząć studia kilka miesięcy wcześniej? W GWSH proponujemy kilkanaście kierunków studiów zaocznych. Po raz pierwszy prowadzimy rekrutację na II stopień studiów na kierunku Pielęgniarstwo.

Studiuj od marca w GWSH

Trwa rekrutacja na studia niestacjonarne (zaoczne), które rozpoczną się od marca 2019 roku w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach. Do wyboru jest kilkanaście kierunków studiów I i II stopnia. Wraz z początkiem semestru letniego można rozpocząć naukę na Wydziale Zarządzania, Wydziale Medycznym, Wydziale Zamiejscowym GWSH w Żorach.

Dla absolwentów taniej!

Dla tych, którzy już teraz zdecydują się na któryś z proponowanych przez GWSH kierunków, przygotowane zostały zniżki. Do 13 stycznia kandydaci nie płacą wpisowego. Ponadto promujemy naszych absolwentów. Dla byłych studentów GWSH przygotowaliśmy ofertę studiów tańszych do 25 procent. Studiowanie u nas się opłaca.

Nowe możliwości w GWSH!

Od początku grudnia trwa rekrutacja na Pielęgniarstwo II stopnia. Studia ruszają już w marcu 2019! To nowość na Wydziale Medycznym. Teraz w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach będzie można uzyskać stopień magistra na kierunku Pielęgniarstwo.

Pielęgniarstwo II stopnia

Zdobyte uprawniania do prowadzenia studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku Pielęgniarstwo są potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia na naszej Uczelni. GWSH uzyskała pozytywną ocenę Krajowej Rady Akredytacyjnej Szkół Pielęgniarek i Położnych. Intensywny rozwój Wydziału Medycznego GWSH to jeden z priorytetów naszej Uczelni. Studenci Pielęgniarstwa korzystają z nowoczesnego Centrum Symulacji Medycznych, które powstało w GWSH. Praktyki realizowane są także w najlepszych szpitalach województwa śląskiego.
 

Szczegóły dotyczace rekrutacji na stronie: https://www.gwsh.pl/rekrutacja/

 

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+