PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Weź sprawy w swoje ręce i zagłosuj! Wybierz swojego kandydata

Drukuj

Trwa głosowanie na Przewodniczącego i Członków Rady Studentów GWSH. Studenci naszej Uczelni mają czas do piątku włącznie, aby oddać swój głos.

Rada studentów GWSH

Jest ich sześcioro. Dwie studentki i czterech studentów. To kandydaci do Rady Studentów GWSH. Kto z nich  będzie przewodniczył Radzie w nowym roku akademickim? Decyzja należy do całej społeczności studenckiej Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach.

Głosuj 18-22 czerwca

Głosowanie rozpoczęło się dzisiaj (18 czerwca) i potrwa do piątku (22 czerwca). Jest prowadzone w formie elektronicznej - formularz jest dostępny po zalogowaniu się na osobiste konto studenckie.

Rada Studentów GWSH jest bezpośrednim reprezentantem Samorządu Studenckiego GWSH, a jednocześnie jego "organem wykonawczym". Rada dba o to, aby każdy student miał poczucie, że GWSH jest jego uczelnią. Reprezentuje również społeczność studencką Uczelni na zewnątrz w kontaktach ze studenckimi organizacjami w kraju i za granicą. Kto w tym roku startuje w wyborach? Przypominamy sylwetki kandydatów.

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+