PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Konkurs na najlepsze prace poświęcone niepełnosprawności

Drukuj

Już po raz piętnasty Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeprowadza ogólnopolski konkurs „Otwarte drzwi”. Termin nadsyłania prac to 15 października.

Otwarte drzwi

Celem ogólnopolskiego konkursu „Otwarte drzwi” jest zwiększenie zainteresowania środowiska naukowego problematyką osób niepełnosprawnych, a także upowszechnianie materiałów mogących służyć w tej dziedzinie badaniom oraz konkretnym działaniom.  

PFRON w konkursie nagradza tych, którzy podjęli tematykę niepełnosprawności, ale w sposób niesztampowy. W najlepszych pracach magisterskich i doktorskich Komisja Konkursowa odnajduje nowatorski warsztat czy oryginalność wniosków wynikających z pracy i ich praktyczne wykorzystanie.

Autor najlepszej pracy doktorskiej otrzymuje nagrodę w wysokości 8 tysięcy złotych i 6 tysięcy złotych za zajęcie drugiego miejsca. Pierwsze miejsce w kategorii prac magisterskich nagradzane jest kwotą 5 tysięcy złotych. Drugie i trzecie miejsce to nagrody w wysokości kolejno: trzy oraz dwa tysiące złotych.

Termin składania prac: do 15 października 2018 r.

Warunki konkursu oraz regulamin dostępne są na stronie: https://www.pfron.org.pl/o-funduszu/konkursy/magisterski/edycja-konkursu-w-2018-r/

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+