PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Nasze studentki ambasadorkami magazynu LNE

Drukuj

Studentki kierunku Kosmetologia w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach zostały wybrane spośród setek kandydatur. Będą reprezentowały LNE - najbardziej prestiżowy magazyn w branży beauty na świecie.

Studentki 3 roku Kosmetologii I stopnia na studiach niestacjonarnych - Weronika Kononowicz i Marcelina Krawczyk – zostały wybrane ambasadorkami LNE. Magazyn dla profesjonalistów, dotyczący nowoczesnej kosmetologii to nr 1 w branży beauty i healthy aging. LNE zajmuje się także organizacją Międzynarodowych Kongresów i Targów Kosmetologicznych. Studentki GWSH znalazły się w wybranym gronie 18 osób. - Jest to dla nas wielki zaszczyt, ponieważ nasze zgłoszenie zostało wybrane spośród setek innych kandydatur. Tak duże wyróżnienie pozwoli nam rozwijać się w branży beauty, zarówno indywidualnie jak i grupowo w naszym Kole Naukowym Kosmetologii GWSH "Cosmetology, Cosmetic Science Association" (CCSA), które działa w GWSH pod opieką dr Katarzyny Wytyczak – przekonują ambasadorki.

Ambasadorki LNE

Są studentkami kosmetologii i kierunków pokrewnych. Reprezentują szkoły wyższe w całym kraju. Do ich zadań będzie należało m.in. promowanie Kongresu LNE, Targów oraz dwumiesięcznika. Na wszystkich spotkaniach będą miały okazję reprezentować Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową. Bycie ambasadorką jest szansą na rozwój, wymianę poglądów, wiedzy i doświadczenia. 

 
Weronika Kononowicz
 
 
Marcelina Krawczyk
E-mail: uczelnia.marcelinakrawczyk@gmail.com
logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+