PL | EN
logo Akademii Górnośląskiej

Kosmetologia wyzwaniem XXI wieku. GWSH jest kobietą.

Drukuj

Z powodu zagrożenia związanego z rozszerzaniem się koronawirusa SARS-CoV-2 termin konferencji zostaje przesunięty.

Uwaga!

Z powodu zagrożenia związanego z rozszerzaniem się koronawirusa SARS-CoV-2, konferencja „Kosmetologia wyzwaniem XXI w.”, która miała się odbyć w GWSH w terminie 14-15 marca, zostaje tymczasowo odwołana.

O nowym terminie będziemy informować. Skontaktujemy się z osobami, które do tej pory zapisały się na konferencję. Przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

 

W Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach odbędzie się dwudniowa konferencja naukowa, która jednocześnie zainauguruje cykl spotkań pod wspólnym hasłem „GWSH jest kobietą”.

Zapraszamy w dniach 14-15 marca 2020.

Pierwszy dzień spotkania jest dedykowany studentom Kosmetologii. Tematyka tego dnia skupia się na omówieniu efektów pracy naukowej wykładowców Uczelni. Będzie to okazja do poszerzenia wiedzy w zakresie najnowszych trendów w dziedzinie kosmetologii. W programie znajda się takie zagadnienia jak np. „Bakterie jelitowe – strażnicy zdrowia i urody” czy „Peloidy - naturalne surowce w zabiegach kosmetologicznych”.

Drugi dzień jest otwarty dla wszystkich, którzy interesują się zagadnieniami urody, kosmetologii, medycyny estetycznej, zdrowego odżywiania, kreowania wizerunku. Celem tego dnia konferencji jest szersze spojrzenie na zagadnienia współczesnego rozumienia urody i dbania o siebie.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji. Szczegóły i zapisy na stronie:  https://lp.gwsh.pl/konferencja-kosmetologia

 

logo gwsh.pl

Akademia Górnośląska
im. Wojciecha Korfantego
w Katowicach

40-659 Katowice
ul. Harcerzy Września 1939 nr 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

logo Erasmus+