Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korgantego - Uczelnia Akademicka

Kosmetologia wyzwaniem XXI wieku. GWSH jest kobietą.

Drukuj

Z powodu zagrożenia związanego z rozszerzaniem się koronawirusa SARS-CoV-2 termin konferencji zostaje przesunięty.

Uwaga!

Z powodu zagrożenia związanego z rozszerzaniem się koronawirusa SARS-CoV-2, konferencja „Kosmetologia wyzwaniem XXI w.”, która miała się odbyć w GWSH w terminie 14-15 marca, zostaje tymczasowo odwołana.

O nowym terminie będziemy informować. Skontaktujemy się z osobami, które do tej pory zapisały się na konferencję. Przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

 

W Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach odbędzie się dwudniowa konferencja naukowa, która jednocześnie zainauguruje cykl spotkań pod wspólnym hasłem „GWSH jest kobietą”.

Zapraszamy w dniach 14-15 marca 2020.

Pierwszy dzień spotkania jest dedykowany studentom Kosmetologii. Tematyka tego dnia skupia się na omówieniu efektów pracy naukowej wykładowców Uczelni. Będzie to okazja do poszerzenia wiedzy w zakresie najnowszych trendów w dziedzinie kosmetologii. W programie znajda się takie zagadnienia jak np. „Bakterie jelitowe – strażnicy zdrowia i urody” czy „Peloidy - naturalne surowce w zabiegach kosmetologicznych”.

Drugi dzień jest otwarty dla wszystkich, którzy interesują się zagadnieniami urody, kosmetologii, medycyny estetycznej, zdrowego odżywiania, kreowania wizerunku. Celem tego dnia konferencji jest szersze spojrzenie na zagadnienia współczesnego rozumienia urody i dbania o siebie.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji. Szczegóły i zapisy na stronie:  https://lp.gwsh.pl/konferencja-kosmetologia

 

Członek - Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich Członek - Alliance, Universities For Democracy Członek - Światowa Organizacja Turystyki Członek - European Council for Business Education Akredytacja - Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej Forum Członek - Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach Członek - Instytut Gospodarki Nieruchomościami Członek - Polskie Towarzystwo Ekonomiczne - Oddział Katowice Partner - IBM Partner - Kamsoft Partner - Alstom Partner - Polska Izba Biegłych Rewidentów Partner - Green Bridge Partner - Marco Partner - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Członek - Ogólnopolska Sieć Biur Karier Partner - Capgemini Partner - PWCPartner - Ataxo Partner - Kariera w Finansach.pl Partner - Górnośląskie Forum Informatyczne Partner - Jobs.pl Partner - e-kapita.pl Partner - mlody-inzynier.pl Partner - Cyclad Partner - DlaStudenta.pl Partner - HRInvestment Partner - Rockwell Automation Partner - Randstad Partner - Eures Partner - ING Partner - Logotec Partner - Work Express Partner - Raben Projektor
gwsh.pl

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa
im. Wojciecha Korfantego

40-659 Katowice, ul. Harcerzy Września 3
tel. +48 32 35 70 500, 32 35 70 532

Erasmus+